Szacuny
10
Napisanych postów
975
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26177
Zauwarzyłem że opinie są różne jedni 6 tyg inni ją biorą dłużej. Więc trzeba obrać jakąś wypadkową Jeśli pomaga wam w przybraniu na wadze to przez jaki okres czasu? Czy robicie fazę nasycenia? Jakie dawki? Wedle badań naukowych jak czytałem tu w jednym poście dawki na podtrzymanie to 5g spokojnie wystarcza lub inna metoda to jakieś 0,03g na kg/mc.
<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->
Szacuny
3
Napisanych postów
548
Wiek
6 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11222
Bierz bez fazy nasycania. Jesli chodzi o mono to 5g rano i 5g po treningu. W dzien bez treningu 5g rano. Bierz dotad dokad bedzie klepalo. Mozesz brac i 10tyg :P
"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."