SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

VooDa / DZIENNIK - mała siła, skromna masa, lecz niedługo będzie klasa ! zdj. s.58

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
też pamiętam

KEFIR MOC

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
VooDa - dobre mięcho budujesz

offtop:

Co do surowych jaj. Jak to się przyrządza od początku do końca? Wrzucam do miksera coś do smaku i jazda? Czy o czymś zapomniałem?

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-26 10:29:54

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
dzięki

najpierw trzeba je polać wrzątkiem żeby salmonelli nie było

ja zalewam wrzątkiem, wbijam do kubka i piję
ale miksować też można

czasem też czosnku dodaję, jak mnie coś łapie

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Same jajca? nic do smaku? Ale hardcore

Spróbuję ale raczej jakieś kakao dodam do smaku

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
co wy tacy delikatni ?
mi smakują, najlepiej jak się przegryzie żółtko i ta słodycz rozlewa się po ustach

ale bez przegryzania też daje radę połknąć

PYCHA

a dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna gotowane będę jadł na śniadanko

idę do kuchni zobaczyć czy na twardo czy na miękko

e: powiedzmy że na miękko

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-09-26 11:22:06

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Zaczyna to bardzo dobrze wyglądać
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7055 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
mi smakują, najlepiej jak się przegryzie żółtko i ta słodycz rozlewa się po ustach

o ile żółtko jeszcze przełknę w płynnej formie zjem ( np jajko na miekko) to białko musi być ścięte inaczej bym się porzygał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
białko samo przelatuje

smak neutralny dla mnie, ani smaczne specjalnie, ani obrzydzające

jak się łyka żółtka w całości, to one ciągną za sobą białko, i bardzo dobrze wchodzi
o ile żółtko przejdzie

teraz krokiety ze szpinakiem

pycha

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-09-26 13:23:06

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10897
Byś tu wypiski dał a nie cały czas o żarciu

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
mówisz masz

wypiska z piątku:


Trening 6.

trochę przymulony poszedłem na trening

1. SQ - 75x5, 85x5, 95x5, 105x5, 115x5 (film)
2. Dips - 5, 5x5, 10x5, 14x5, 20x6 (w tym ćw. powtórzenia "na oko") (film)
3. Row - 30x5, 40x5, 50x5, 52,5x5, 55x5
4. Bic 2s
5. Łydki 2s

Komentarz:

1. dawno na takim ciężarze przysiadów nie robiłem, więc się trochę obawiałem, ale poszło
nie tak ciężko jak mogło się wydawać, progress 5kg w stosunku do zeszłego tygodnia

na filmiku zauważyłem już że łokcie do tyłu wywalam i że sztanga trochę wysoko jest
łatwe do skorygowania na nekst łorkałcie

2. lipa z podwieszaniem (jak widać na filmiku), może kumpel linę przyniesie
3. bez szarży, bo dzisiaj dzień lekkich wioseł , filmiku brak, bo kumpel z telefonem poszedł do domu
4. lekkie machanko
5. j/w

ogólnie trening niczym szczególnym się nie wyróżniał,
trochę irytowały przedszkolaki w grupie 5 osób,
bo miejsca sporo zajmowali

Dokumentacja multimedialna

Squat 115kg x 5



na ławeczce przede mną widać szefa, a w tle wspomniane już przedszkolaki

Dipsy +20kg




Micha

cały dzień jajca

1. owsiane i jajca
2. jajcwonica z ryżem
3. ryż i jajca sadzone popijane kefirem
4. kartofle i talarki rybne
5. bułki z żółtym serem
6. Twaróg

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase - FBW

Następny temat

PROGRESJA!!

electro
Polecane artykuły