SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja wagi. O 10-15 kg. Proszę o rady.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Witam.
Mam 20 lat, 178cm, waze 92 kg.

Chciałbym schudnąć o ok 10-15 kg.


A więc cel znany.
Liczę na waszą pomoc i porady odnośnie ćwiczeń i diety. Zupełnie się na tym nie znam, więc jeśli chodzi o dietę, to z forum dowiedziałem się z grubsza co jeść, czego unikać. Jednak nic konkretnego nie ułożyłem.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 92

Wzrost: 178

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 99 przez pępek

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 43

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mam pojęcia, może ok 25 %

Aktywność w ciągu dnia: Uczelnia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: basen raz w tygodniu, planuję bieganie na czczo + właśnie wymieniony wyżej OrbiTrek

Odżywianie: Do niedawna byle jak. Wszystko typowe obiady domowe, plus czasem jakieś śmieciowe żarcie na mieście lub na uczelni

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: Wszystko w porządku

Preferowane formy aktywności fizycznej: planuję trenowac 5 razy w tygodniu, 1 - 1,5 h na orbitreku. Planuję biegi na czczo

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Od dzisiaj
THERMO SLIM OLIMP +
CLA Z ZIELONĄ HERBATA PLUS L-KARNITYNA OLIMP


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: nie było.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/-t527693.html
https://www.sfd.pl/-t474855.html

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-15 08:08:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
A tak personalnie co sadzicie o takich rozkładach treningów

Codziennie rano na czczo, po jednej kapsułce, tego co napisałem i ok 40-60 min biegu spokojnego przy niskiem tetnie.



A później okolice 17-18 takie cwiczenia na zmianę, żeb dzien po dniu nie robic tego samego :

- Orbi trek 1-1,5 h przy minimalnym obciążeniu
- Rower zwykły ok 1-2 h
- Obwodowy. 4 serie ( pąpki, przysiady, brzuszki, hantle, skłony , może macie co do tego też jakieś porady. Po ile na serię, jakich wiczen )
- raz w tygodniu basen 1h
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Cóż Chciałbym jednak od was uzyskac radę. Co do treningów juz sobie rozłożyłem, ale jestem zielony i jesli chodzi o posiłki potrzebuję pomocy.

Nie o konkretną dietę, tylko :

Jak przy redukcji dziennie sobie dawkowac białko, węglowodany i tłuszcze.
Przegladam przepisy tutaj, szukam też czegos ciekawego, najlepiej low carb. Ale może konkretniej.
Prosiłbym o rady.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko - 2g/kgmc
Tłuszcze - 1,3g/kgmc
WW - reszta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5451
poczytaj posty moralesa on zna sie na rzeczy:D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Równy poziom węglowodanów i białka ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10034
arti139: nie stosowalem LC jeszcze, ale wg ciebie na tej diecie jemy 2,5h wegli/kgmc? cos ci sie chyba poyebalo kolego i to zdrowo.

nie rob zamieszania bo nikt tu nawet o low carb nie pytal. morales dal linki i napisal jak ma wygladac rozklad makroskladnikow wiec nie mieszaj w glowie ludziom.

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-09-17 17:11:14

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Dobra dietę mam w mirę ogarnięta, jak dokończę gramaturę, to wrzucę wam mistrze do sprawdzenia a jeszcze pytanie mam :


Biorę Olimpu CLa z zielona herb i lkarnityna i thermo stin 30 min przed treningami.

konkretnie albo :
- ori trek
- trening obwodowy.

I mam do wa takie pytanie. ile czasu poświęcać na trening tym orbi trekiem, przy najniższym obciążeniu ( nie chodzi o mięsnie ale fat )

Obwodowy mam 4 serie każde ćwiczenia z serii trwają ok 15 minut czyli wychodzi równo godzina,

Interesuje mnie wasze zdanie o oribm.
Aha i może macie jakieś jeszcze pomysły na ćwiczenia typowo spalające.
bo trenuję na zmianę te dwa.

Bieganie na czczo - odpada, wolę zatrzymać sobie te mięśnie które mam, a pozbyć się tylko tłuszczu.

Przepraszam za niespójność zdań. mam sesje poprawkową i mało śpię ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mądry Ludu Sfd nakieruj mnie bom zbłądził

Następny temat

Low Carb - REDUKCJA - do oceny...

electro
Polecane artykuły