Tak się składa że od miesiąca prowadzę dziennik treningowy.. powiem tak: posiłków dziennie około 5-6 a nawet czasem 7 (wszystko zależy w jaki dzień jak stoje z czasem) posiłki nie zawsze pełnowartościowe ale staram się jeść możliwie dużo, nie kieruje się poczuciem głodu i chęci jedzenia i tym co podpowiada mi żołądek czyli zachciankami (czasem zdarzy się jakiś cheesburger w mc) ale ucze się kierować czasem między posiłkami - a to znaczy że jeżeli mija 3-3,5godz. od ostatniego posiłku a czasem nawet dłużej czuje psychiczny niepokój i silną presję swoich własnych założeń których staram się trzymać

tak tak... niestety wyrobiło się już u mnie takie poczucie dietetycznej motywacji(chorobowe aż) choć wierzcie że często mam ochotę dać spokój aby nie musieć ciągle myśleć o tym kiedy ostatnio jadłem i za ile muszę znowu (a i czesto głowić się co jest w lodówce i co tym razem zjeść? - bo przecież nie można ciągle jeść tego samego!) Szał! Ale co zrobić, bez poświecenia nie będzie efektów.
Ale do rzeczy poniżej zamieszczam dokładnie to co jadłem w przeciągu ostatniego 1tyg. - od razu zaznaczam że zdaje sobie sprawę że nie jest to najlepsze jedzenie! Koledzy wiem o tym, ale jakoś nie potrafię trzymać się kurczowo określonej, surowej diety.. Z braku czasu nie liczyłem jeszcze dokładnie kalorii ile wychodzi na takim żarciu dziennie, ale oscyluje że w granicach 2500-3000. A i codziennie jakieś 2-3L wody czasem nawet więcej :
7.09 Poniedziałek ( dzień treningowy )
1)Kanapka z masłem i 3 plastrami sera żółtego + Herbata (2 łyżeczki cukru)
2)Kurczak połowa ze skórą z rożna + 3 bułki
3)Jabłko+Banan+gruszka
4)Odżywka Bulk olimp whey profi mass
5)Mięso z królika jakieś 80g+ trochę piersi z kurczaka 60g + ziemniaki+ buraki czerwone
6)Odżywka Bulk (bezpośrednio po treningu)
7)1,5 Bułki z tuńczykiem w wodzie
8) WPC na noc (30g)
Wtorek
1) 2 x połówka bułki z białym serem i dżemem + 1 połówka bułki z szynką i pomidorem
2) Cheesburger mcdonalds
3) Kurczak połowa + 1 bułka
4) Odżywka Bulk olimp
5) 2 pulpety + ziemniaki + surówka
6) 3 kanapki z makrelą wędzoną
7) Ser biały
twaróg z dżemem + Odżywka WPC na noc
Środa (dzień treningowy)
1) 1 kanapka ciemny chleb z makrelą wędzoną
2) 2 kanapki z makrelą + cheesburger z mc
3) Odżywka Bulk olimp + 0,5L mleka (normalnie do supli leje jakieś 250-300ml mleka)
4) Noga + udo z kurczaka ze skórą + frytki + surówka
5) Odżywka bulk olimp
6) mała nóżka z kuraka + ziemniaki + kanapka z rybą
7) Odżywka WPC + jakiś deser czekoladowy:)
Czwartek
1) 2 x połówka bułki z szynką i pomidorem
2) Drożdżówka pizza
3) Tortilla z kurczakiem z mc (612 kcal)

(wiem przeginam:D)
4) Banan + Odżywka Bulk olimp
5) Pierś z kurczaka + ziemniaki + kapusta zasmażana
6) 1 bułka z serem żółtym i rybą makrelą wędzoną + 2 kanapki z serem żółtym i ketchupem
7) Odżywka Bulk olimp
Piątek
1) kanapka z serem + kanapka z rybą i ketchupem
2) Żurek z jajkiem i kiełbasą + bułka - w przydrożnej budzie
3) Banan + jabłko + bulk olimp
4) Naleśnik z serem białym x 2 + naleśnik z dżemem zawijany x 2 w sumie 4
5) 2 kanapki z rybą makrelą wędzoną
6) 2 Kanapki z serem żółtym
7) Odżywka Bulk
Sobota (dzień treningowy)
1) Jajko na miękko + 2 kanapki z szynką i serem + herbata (zawsze słodzę 2 łyżeczki)
2) Ziemniaki pieczone + 2 jajka + jakieś mięcho
3) Odżywka Bulk
4) pierś z kurczaka 70g + ryż 100g + kilka pomidorów
5) 2 x kiełbasa z grilla + 2 kromki chleba
6) 2 jajka + 2 kanapki z serem żółtym i ketchupem
7) Odżywka bulk 1\2 porcji
Niedziela
1) Jajecznica z 3 jajek z 2 połówkami bułki i szynką + ketchup + herbata
2) Kotlet wieprzowy + ziemniaki + surówka
3) Ryż + kotlet wieprzowy
4) 2 kanapki z szynką + herbata
Między czasie basen
5) odżywka bulk
6) 2 kanapki z serem białym i dżemem wiśniowym
Teraz tak co do treningów: Siła mam wrażenie że na tym samym poziomie.. treningi jak to treningi trochę monotonne - w końcu jak mam wyciskanie sztangi to co ja mogę zmienić? Obciążenie targam około 70% maxymalnego (ostatnio mierzyłem maxy) skos i poziom i na tym koniec.. narazie trzymam się planu i nie chce za bardzo nic zmieniać.. efekty chyba są, no bo jeżeli waga idzie.. a przecież widzę siebie codziennie w lusterku więc nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie czy coś urosłem prawda?

Z resztą plan treningowy wkleję za chwilę tylko najpierw oceńcie tą moją pseudo dietę :D hehe..
Zmieniony przez - Sliderps w dniu 2009-09-14 22:42:15