SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta porada proszę o pomoc początkujący

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Witam
Mam 18 lat ważę 72 kilo i mam 178 wzrostu ćwiczę jakiś miesiąc jem wszystko ograniczając do minimum fast-foody chipsy słodycze itp staram się jeść jak najwięcej piersi z kurczaka ryżu twarogu musli i bananów nie wiem czy to dobrze czytałem wiele postów ale nic z tego nie rozumiem. Np: idę na siłownię o 20 wracam około 22 robię sobie koktajl z twarogu mleka miodu banana i czasem musli czy to dobrze na noc? Dodam że zależy mi na spaleniu brzuszka choć nie jest wielki to przeszkadza mi oponka. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję.:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Ok dzięki już wszystko wiem będę dodawał trochę twarogu na noc w DNT a w DT po treningu jadł ryż i jakieś mięsko. Dzięki jeszcze raz wszystkim:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7910
poczytaj posty pogrubione w tym dziale. Nie mozna non stop jechac na kuraku i ryżu, trzeba urozmaicać :) pozdrawiam

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Właśnie czytałem i nie bardzo to rozumiem oczywiście nie jem non-stop kurczaka i ryżu ale staram się jak najczęściej. A mógłby ktoś mi powiedzieć czy dobrze robię z tym koktajlem na noc?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
banan,miod musli smae wegle i to na noc fatlany pomysl san twarog z jogurtem nat. warzywami i oliwa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Właśnie dlatego tego nie rozumiem bo jak wiadomo po treningu trzeba dostarczy węgle tylko ze kończę go w no i tu nie wiem czy lepiej nie dostarczyć ww i dać samo białko czy w takim razie co jeść po treningu o 22.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
wegle zlozone tj.ryz/kasza... i bialko szybkoprzyswajalne chude mieso/ryba
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
choćbyś miał po treningowy w nocy masz uzupełnić i ww i białko...
potem możesz iść spać ...
pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Czyli twaróg nie jest dobrym źródłem białka?? To znaczy, że mam nie pić takiego koktajlu na noc? po treningu? Zaproponujcie coś po treningu na noc co mógłbym zjeść i uzupełnić wszystko i w miarę szybko przygotować.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
gotujesz wcześniej kasze/ryż/makaron i usmaż mięso/rybę na teflonie bez tłuszczu bądź grilluj i po treningu zjedz ....
albo płatki owsiane z odrobiną mleka 0% plus wpc jak masz ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Ok czyli już prawie wszystko wiem. A co z twarogiem kiedy go jeść podobno jest dobrym źródłem białka albo białko jajek gotować czy pic surowe? a zamiast smażenia mięsa mogę je gotować?
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
mięso możesz parować, gotować , piec grillować , smażyć bez tłuszczu najlepiej

twaróg jest dobrym źródłem białka na noc jeśli jednak jesz po treningowy i idziesz spać nie potrzebny jest

jajka nigdy nie surowe!!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejna dieta, potrzebuje pomocy.

Następny temat

dieta przy robieniu sily - potrzebuje fachowej porady

electro
Polecane artykuły