Witam
Mam 18 lat ważę 72 kilo i mam 178 wzrostu ćwiczę jakiś miesiąc jem wszystko ograniczając do minimum fast-foody chipsy słodycze itp staram się jeść jak najwięcej piersi z kurczaka ryżu twarogu musli i bananów nie wiem czy to dobrze czytałem wiele postów ale nic z tego nie rozumiem. Np: idę na siłownię o 20 wracam około 22 robię sobie koktajl z twarogu mleka miodu banana i czasem musli czy to dobrze na noc? Dodam że zależy mi na spaleniu brzuszka choć nie jest wielki to przeszkadza mi oponka. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję.:)
Mam 18 lat ważę 72 kilo i mam 178 wzrostu ćwiczę jakiś miesiąc jem wszystko ograniczając do minimum fast-foody chipsy słodycze itp staram się jeść jak najwięcej piersi z kurczaka ryżu twarogu musli i bananów nie wiem czy to dobrze czytałem wiele postów ale nic z tego nie rozumiem. Np: idę na siłownię o 20 wracam około 22 robię sobie koktajl z twarogu mleka miodu banana i czasem musli czy to dobrze na noc? Dodam że zależy mi na spaleniu brzuszka choć nie jest wielki to przeszkadza mi oponka. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję.:)
Krzysztof Piekarz