
...
haha
ja jem ryz z kurakiem i zapijam pepsi tradycyjnie . a za chwile....
375mg tst w udo
ja jem ryz z kurakiem i zapijam pepsi tradycyjnie . a za chwile....
375mg tst w udo

It's not Revenge, It's Punishment!
...
ktos mi to mowil ze pepsi sie nie powinno pic na bombie ...
prawda czy mit?
przyznam ze osobisdcie min 3l dziennie wchlaniam tego odrdzewiacza
prawda czy mit?
przyznam ze osobisdcie min 3l dziennie wchlaniam tego odrdzewiacza
...
mlz pepsi czy jeden hvj nie pij
po 1 nie gazowane
po 2 nie takie scierwa
pij soki, wode mineralna
odpusc goowna bo potem masz niedobory
szczur to konkret 375 ale skad taka poyebana dawka ?
1,5 amp enan 250 ?
Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2009-09-10 15:22:17
po 1 nie gazowane
po 2 nie takie scierwa
pij soki, wode mineralna
odpusc goowna bo potem masz niedobory
szczur to konkret 375 ale skad taka poyebana dawka ?
1,5 amp enan 250 ?
Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2009-09-10 15:22:17
"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."
...
mlz idz w hvj to nie do ciebie
tylko do pedalka wyzej
heheh
co d otreningu to nic ci nie pomoge
bo wlasnie kolega expert z odzywek bedzie mi ukladal trening caly
narazie progresywnie dal wskazowki na klate ale rozpisze mi caly trening na dniach
tylko do pedalka wyzej
heheh
co d otreningu to nic ci nie pomoge
bo wlasnie kolega expert z odzywek bedzie mi ukladal trening caly
narazie progresywnie dal wskazowki na klate ale rozpisze mi caly trening na dniach
"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Take it easy by izy vol xxx poszli
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- 300
- ...
- 301
Następny temat


postaram sie ...