SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie łatwo się nas pozbyć - doPINK spam łączy siłę z HiTeciem%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134077

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
You taken to me Lebiodo?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie no broń boze ale to było do ptaki ze wpadł tu kolejny nalesnior

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
ja nie wiem co w tym kraju się dzieje, tak dzisiejsza młodzież oni już biorą co popadnie ...do czego oni nawozów do kwiatków używają....

"Mefedron działa podobnie do koksu trochę też jak MDMA. Biorąc pod uwagę jakość naszego koksu to spokojnie go przebija. Jest to bardzo młoda substancja dlatego nie zdążono jej jeszcze całkowicie zdelegalizować, ale to tylko kwestia kilku lat. Kokaina swego czasu też była legalna i sprzedawana w sklepach spożywczych jako napój orzeźwiający. Mefedron od kwietnia przyszłego roku będzie zdelegalizowany w Dani, już jest nielegalny w Szwecji. Uwaga mocno uzależnia psychicznie! Euforia po zażyciu pierwszej dawki (około 200mg) jest tak potężna, że jest praktycznie nie możliwe nie sięgnąć po kolejną."


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
lobioda to masz na drugie a tak na powaznie to idz do dziennika konia i wyliz mu rodzyna z dupy Adios.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zawsze wiedziałem,że jestem mONdry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Luks, przed chwilą to czytałem na Inso

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Lebiodo, pokaz fote bo każdemu jedziesz a największy placek tu jesteś
Taka prawda

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jade ale kazdy wie ze w jakim stylu tylko ty jakos nei umiesz tego pojac dobra bez odbioru szkoda napyerdalania w klawe na ciebie.
kto widział foto ten wie .
moge byc i nalesnikiem jak chcesz dla mnie twoje zdanie i co tu wypisujesz za jakies zyebane teorie na tym forum sie nie liczy bez odbioru.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
znowu sie zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ptak i jak krecisz aero7xwek??

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-09-20 12:11:16

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Take it easy by izy vol xxx poszli

Następny temat

Tomek Pabiniak - 7 Tygodni Przed Pucharem Polski

WHEY premium