SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nikt z firmy nie odpisuje na maile?

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
Witam tak jak w temacie pisałem do biura że chciałbym zakupić anabolic protein 2,5kg +1kg+koszulka+shaker z tym że zamiast shakera wolałbym wysyłkę za free.Jak również jakie długości mają te koszulki gdyż zastanawiam się czy zamówić L czy XL. Pisałem na [email protected] i [email protected]



Zmieniony przez - daniel7884 w dniu 2011-04-06 08:21:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiec dobrze ze wiemy ze czasami sa problemy z emilami.. i tez dobrze ze wiecie ze po to sie podaje te adresy zeby wam pomoc w razie potrzeby wiec nikt nie bedzie celowo pozostawial waszych pytan bez odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a kiedy jeszcze zapytam wysylales ten email??? wiesz teraz sa przygotowania do fibo moze z braku czasu... ale pierwszy raz szczerze powiem slysze o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
2 dni temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to poczekaj jeszcze troche w poniedzialek jest sluzbowy wyjazd wielu osob na fibo wiec jak sie domyslasz troche przy tym pracy jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7556
jakiś miesiąc temu wysłałem pytanie na hitec@hitec.pl w sprawie białka Whey C6 bo chciałem zamówić 4 puchy w packmanii do dziś mi nieodpisali :) . ale już dawno zakupiłem z innej firmy , szkoda bo Podczas promocji Śnieżynki na drugi dzień dostałem informacje na temat zamówienia i oczywiście kupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakis rok temu mialem podobnie, sprowadzilem z niemczech - taniej i szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
w tej samej cenie można zmówić na allegro i szybciej by było i bez problemu z tym że od producenta jest gratisowo koszulka ale w nieskończoność czekać nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Allegro w sumie też, ja wolałem kupić u dystrybutora za granicą - dostałem po cenie hurtowej i szejker i rabat 5% na kolejne zakupy.. ale cóż chcieć jesteśmy w PL i to sprzedawca robi łaskę klientowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
nie dostałem takich maili, napisz na [email protected]

moze w spamie wyladowało, kazdy e-mail jest professionalnie odpowiedziany
sorry ale w weekedny nikt nie pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7556
Kamil posłałem ci pytanie w sprawie packmani na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiec jak cos nie tak to dobrze ze pytacie ... warto wyslac jeszcze raz zapytanie ... napewno to nie ze ktos was "olewa" moze cos nie tak z emailem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA BLUZA HI TEC NUTRITION

Następny temat

pewny meczf

WHEY premium