SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

uojciec / dziennik - siła!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21585
Z nudów i zainspirowany zmaganiami senegrotha postanowiłem założyć sobie dziennik :P Priorytetem jest siła do trójboju oraz poprawa sylwetki. Ćwiczenia nie są do końca nastawione na poprawę bojów, bo póki co daleko do jakichkolwiek zawodów (startuje w małopolskiej lidze akademickiej i AMP)

krótko o mnie:
wzrost: 163
waga: ~68 rano po przebudzeniu (po drugim posiłku i uzupełnieniu płynów jest stabilne od jakiegoś czasu już 70.8).
dieta: 3g b, 6-8g w, 1-1.5g tluszczy.
typ budowy: endo

24.08.2009
wl 30/5 50/3 70/3 85/3,3 90/2,2
skos góra 60/6,6,6
wyciskanie waskie 70/6,6,6
dipsy +10kg (więcej nie mogę, bo nie mam łancuchów, a ciężar trzymam... w gaciach) 6,6,6

bez asekuracji, na dodatek czułem jakiś dyskomfort w klatce od samego rana. wchodzę z planu na masę w plan na siłę, czuje się przetrenowany (szczególnie klatka i tricepsy). od jakiegos czasu codziennie rano czuje sie jakby wszystkie miesnie mnie palily i maksymalnie odwodniony, dopiero ~1h po pierwszym posiłku wszystko wraca do normy. nie wiem skąd to się bierze i dlaczego szczerze mówiąc.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
to zrob sobie tydzien przerwy, nie ma sensu zaczynac nowego planu bedac zmeczonym, bo w koncu nadejdzie dzien w ktorym tak ci sie nie bedzie chcialo isc na trening ani nic zrobic ze masakra i dasz sobie siana to bedzie juz znaczyc ze zajechales organizm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21585
nie ma takiej opcji, poki wszystko idzie do przodu w takim tempie nie robie przerw.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
witam,
życzę powodzenia, będę czasem zaglądał


"niech moc będzie z tobą"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
rob jak chcesz, imo czasem warto sluchac organizmu kiedy mowi nam "ej cos tu nie gra"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21585
tam na gorze te wszystkie liczby to sa kilogramy, nie zadne procenty etc.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Będę wpadał. Zwierzu ma trochę racji. Wiem, że jesteś uparty ale nawet ja trochę odpuszczam jak mam gorszy dzień
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21585
teraz pytanie - robić aeroby, czy nie robić aeroby? ostatnio robiłem, ale mam wrażenie, że przetrenowałem się właśnie przez nie. ogólnie jestem bardzo odporny na typowe przetrenowanie, ale gdy zarzucam cardio od razu wszystko zaczyna się sypać :/ ktoś to wytłumaczy?

robię kilka h po treningu i w dni nietreningowe, jeśli robię. rowerek i minimalna intensywność, 40 minut.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładna siła na tą wage Bd wpadal. Zapraszam tez do mnie. A co do tych dipsów to nie masz jakiegos sznurka zeby przywiązać cięzar do pasa? Albo kabla jakiegos...
...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Żadnych aerobów bo siła pójdzie w las
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21585
mc klasyk 130kg/3 140kg/3 150kg/2 <- :/
wioslo 30kg/12 40kg/12 40kg/12
szrugsy 3 serie

odpuszczam vitargo po treningu, jedynie przed (wtedy mam wiecej energii). jestem troche zbyt nalany, taka mała tłusta świnka

z mc bedzie filmik jak tylko sie wgra :P warunki sa dosc zryte i zrobilem sobie podwyzszenie z desek, bo mam tylko 10kg krazki i nieolimpijska sztange, zatem bez nich jest mega nisko. tak czy siak jest chyba troche za nisko, ciezko mi stwierdzic a mierzyc mi sie nie chce.

aha - cwicze z hakami, a raczej hakiem . drugi sie roz***al, a magnezja nie chce u*******ic calego domu (bo tamten pokoj w ktorym cwicze i tak poszedl na straty, ale to gowno by sie roznioslo po calej chacie). to tylko takie tymczasowe warunki, za 2 tyg wracam do Krakowa i tam z rokiem akademickim na sekcji bede robił ciągi.





Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-08-25 13:53:23

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do poprawy/ masówka.

Następny temat

Drążek. Ćwiczę od 2 miesięcy, brak efektów.

electro
Polecane artykuły