SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Który trening wybrać???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
mlodykks,co myslisz zeby troche zmienic ten weiderowski trening,7,8cw odpada nie mam takiego sprzetu. chciałbym dodac cw na trica i na bica i oczywiscie drażek

Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
przerobiłem trening weidera, wywalilem 8 i 9 i wstawiłem tam francuskie i drażek!!

Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11152
Skorpion a możesz ulożyc mi plan pod BJJ i boks ? 183cm - ok 80kg czasem + / - 2kg
pozdrawiam i dzięki z góry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
Kadlubek, trening siłowy dla bokserów wg weidera,jest dosc dobry. ja osobiscie dodałem sobie cwiczenie na trica i bica, te miesnie sa odpowiedzialne za ciosy tric przy prostym a bic sierp i podbródkowy!

Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Zależy jaki plan , jak coś pisz na gg bede w chacie to odpiszę. Pozdro!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1039
170cm 80kg wagi... to jednak sporo tego tłuszczu masz ;>
Ja sam mam ~175cm 68kg i na brzuchu go duuuużo :/
Ogólnie polecam trening interwałowy na sadełko jak i poprawe kondycji w walce. Co do siłki ekspert nie jestemnie doradze za dużo.

Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1039
tric przy prostym a bic sierp i podbródkowy!

Tak tric przy prostym to się zgodze ale co do sierpa i podbródka to bicek takiej dużej roli nie odgrywa... Siła sierpa idzie w 80% z odpowiedniego skrętu ciała i przy podbródku podobnie IMO większa role odgrywają barki... i do trzymania gardy i do właśnie tych uderzeń
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48553
Lights Out

Jak dla mnie plan ok, mozesz dodac jeszcze wykroki z hantlami/sztanga bo widziałem ze odjałes tam cwiczenia na nogi ;)

Pozdrawiam !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO POWAZNY PROBLEM Z NOGAMI-ŁYDKI chyba krązenie

Następny temat

do kiedy rozciaganie???

electro
Polecane artykuły