mlodykks,co myslisz zeby troche zmienic ten weiderowski trening,7,8cw odpada nie mam takiego sprzetu. chciałbym dodac cw na trica i na bica i oczywiscie drażek
Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!
Ilość wyświetleń tematu: 3161
Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!
Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!
Adamek i Lech zawsze w moim sercu!!
This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!
http://www.shinaido.w8w.pl/
nie doradze za dużo.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły