Niedawno zacząłem moje drugie FBW, które wygląda tak:
Przysiad 5x5
Wyciskanie sztangi na skosie 5x5
Wiosłowanie sztangą w opadzie 5x5
Spięcia brzucha 3x15
Za jakiś czas (dokładnie na początku trzeciego tygodnia tego planu) będę miał u siebie drążek i poręcze. Jak myślicie, wcisnąć to do tego planu, czy zostawić na kolejny? Na pewno zamienię spięcia na unoszenie nóg w zwisie, ale co z podciąganiem i dipsami? Może w tym stylu
Przysiad 5x5
Wyciskanie sztangi na skosie 5x5
Wiosłowanie sztangą w opadzie 5x5
Podciąganie 3x8
Unoszenie nóg w zwisie 3x15
Problem jest taki, że wtedy miałbym dwa ćwiczenia na plecy, i to następujące po sobie... co radzicie?
Krzysztof Piekarz