Witam!
W końcu się przełamałem i postanowilem zaczac od nowa. Nie ćwiczyłem przez jakieś 3 lata na początku z powodu kontuzji kręgosłupu,a pozniej nie potrafiłem się zabrac za siebie. Troche przytylem od tego czasu, a mięsni juz prawie nie widac. Nie interesowalem sie ostatnio suplami więc jakby ktoś mógł doradzic jakie odżywki zakupic żeby spalic tłuszcz przy jak najmniejszej utracie mięsni. Cena nie gra zbytnio roli. Diete i trening sobie znajde w podwieszonych postach. Mam 190cm wzrostu i 103kg wszystko poszlo w brzuch i biodra. Jak zakupie suple to bedą SOGi
Z góry dziękuje
W końcu się przełamałem i postanowilem zaczac od nowa. Nie ćwiczyłem przez jakieś 3 lata na początku z powodu kontuzji kręgosłupu,a pozniej nie potrafiłem się zabrac za siebie. Troche przytylem od tego czasu, a mięsni juz prawie nie widac. Nie interesowalem sie ostatnio suplami więc jakby ktoś mógł doradzic jakie odżywki zakupic żeby spalic tłuszcz przy jak najmniejszej utracie mięsni. Cena nie gra zbytnio roli. Diete i trening sobie znajde w podwieszonych postach. Mam 190cm wzrostu i 103kg wszystko poszlo w brzuch i biodra. Jak zakupie suple to bedą SOGi
Z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz