SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót po długiej przerwie{brzuszki}!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530
nie ćwiczę już 4 miesiące i 7 dni ,do was pytanie,czy musze teraz robic tak znaczy przyzwyczajenie brzucha do wysiłku czyli powrót po dłygiej przerwie znaczy ,takie tam aeroby ,wymachy krązenia,przez pewein okres przeczytajcie to! http://www.kulturystyka.pl/artykul246/  powrót do treningu siłowego,co wy na to?

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
jezeli wracasz do treningow po dluzszej przerwie to zaczynasz treningiem ACT jezeli chodzi o brzuch to przed bardziej intensywnymi treningami proponuje zrobic z 2 tygodnie przygotowania brzuch czyli jakies lzejsze cwiczenia i bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530
no to to ja wiem,ale mi chodzi,czy ja mam robic tem brzuch sam treningiem ACt ,a co tem trening trzeba robic całym ciałem,chyba mozna tylko brzuch? jeżeli tak to dlaczego każesz przygotowawcze ćwiczenia zamiast ACT!!!

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
zle mnie zrozumiales

to mialo byc porownianie czyli ze jak zaczynasz trening silowe to przewaznie od ACT i z brzuchem jest tak samo ze lepiej zeby robic jakis wstepny trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągnięcie klaty -proszę o pomoc

Następny temat

***PLAN DO OCENY***

WHEY premium