Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
285
Jest boks, ale z tego co wiem to przyjmują do 15 roku życia, więc masz już za późno. Oprócz tego co koledzy podali masz jeszcze Krav Mage na Niedziałkowskiego i gdzieś jest Aikido.
Szacuny
0
Napisanych postów
109
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
651
A mam pytanie czego najszybciej się naucze? Chodzi mi o jak najszybciej opanowanie danej techniki... wiem że boks do tego idealny... Ale co potem? Aikido chyba odpada;) I odrazu mówie niechce ćwiczyć samoobrony żadnej , tylko jak przyjdzie potrzeba porządnie dopieprzyć, zwłaszzca że chodzę na siłownie, to chce wykorzystywać ten potencjał, anie machać nogami na treningach
To do tych rzeczy co by najbardziej pasowało z technik w słupsku? CHyba karate kyokushin (zwłaszcza że ćwiczyłem to kiedyś już półroku i kata większość umiałem.
Zmieniony przez - robinn1 w dniu 2009-07-28 15:57:21
Szacuny
0
Napisanych postów
109
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
651
Ponawiam pytanie :
boksu nie ma dla mnie, bjj nie trybi w wakacje, :( ahikharkara karate też nie pyka w wakacje, w shogunie karate i kick boxing też nie ma w wakacje:( :( , krav mage też odpada:( , muay thai też nie ma
czyli lipa:( , i pięknie :/ co ćwiczyć? I gdzie? Chciałbym podszkolić przez jedne miesiąc samoobrone coś załapać:) chodzę już na siłownie, ....
TO co tylko mi siłownia została? I chyba jeszcze jakieś obozy co? Chociaż już raczej za późno na zapisy....