SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczecin - kyokushin czy coś innego?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
trenuje juz ponad rok mma ( długie przerwy ,kontuzje) teraz chce sie na powaznie za sztuki walki mam na mysli mało trzech treningów mma(bjj stójka tajski plus obalenie ) w dobrym klubie chce chodzic na i tu mam własnie problem co jest lepsze boks czy karate kyoukshyn lub taekwondo wszedzie pisza to samo a ja chciałbym czego sie usłyszec czego naucza sie na treningach i jak mi sie to przyda wielkie dzieki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 19441 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94708
najprościej będzie jak sie przejdziesz po klubach, do których chcesz dołączyć i zobaczysz co i jak
pozatym do czego ma Ci sie przydać któraś z wymieniownych sw?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2043 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61171
ja bym wybrał boks ale każdemu podoba się coś innego, więc sam pujdz i zobacz.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 16087 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79876
tak to napisałeś że nic sie nie da odczytać
z tych 3 wybrałbym boks,duzo osob olewa boks mówiać że jest do bani gdyż nie ma kopnięć ale można się na tym bardzo przejechać
proponuje żebyś poszedł na trening i zobaczył czy Ci odpowiada , zazwyczaj pierwszy trening jest za darmo pozdrawiam

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1210 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48553
Ja rowniez polecam zdecydowanie boks, ktory jest przez wielu "olewany",a tak jak kolega wyzej napisał - bardzo skuteczny ;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
troszke trenowałem boksu i w klubie mma i w normalnym klubie bokserskim i wracam do niego ale tylko 2 treningi w tygodniu plus mma(wtorek mma czwartek mma piątek mma plus boks sobota bjj plus boks ) co myslicie o klubie kyokshyn husaria ?? bo chciałym nauczyc sie jakis wysokich kopniec lub obrotówek a jesli chodzi o to ze za duzo treningów to mysle ze lepiej jest trenowac niz ciagle pic lub cpac

kaczor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
trenowałem boks, mma wszytko fajnie tylko trochę atmosfera lipa, kyokushin treningi wydolnościowo na bardzo wysokim poziomie, duzo rozciagania, nauka techniki od podstaw na koniec trening wydolnosciowy, silowy, duzo sprzety wyjazdy na zawody no i goscie co prowadzą liczą sie w PL, jeżdzą na jakieś zgrupowania do Krakowa, zakopanego, no i atmosfera bardzo rodzinna, polecam, masz stronke www.husaria.org.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5210
Możesz spróbować SANDY :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo Elblag

Następny temat

Gliwice Carbo Boks

aerofull