SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sadam się napina, to nie nasza wina - Spam vol 2 HI TEC & PEAK

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5307 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85386
Luki szybkosc sie liczy


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva jak to pisdy były. 2 w szpitalu w śpiączce i co. choć kumpel 9 lat boks trenuje zawzięcie to ich roznosił jak chciał, a jak dostał ze sztachety to sie śmiał, taki nayebany był
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24841
Dlatego te imprezy nazywają się Sztachetyznam to dobrze.
Mnie brat szkolił od małolata starszy o 8 lat to siłą rzeczy bić się musiałem

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126277
Witam
Jestem poczatkujacym i chce Cie prosic o rade!
Mianowicie chce sie zapisac na silownie bo zle sie czuje ze swoja waga
Prosbe kieruje do Ciebie , czy jestes wstanie rozpisac mi diete na gotowo tzn .
Co musze jesc jakie potrawy kiedy i co cwiczyc nazwy produktow gotowych ktore musze kupic ,jak ciwczyc doslownie totalnie wszystko
Ile chcesz kasy za zrobienie dla mnie takiego gotowego schematu i jak dlugo by ci zajelo zrobienie czegos takiego
powiem ze jestem totalnym laikiem i dlatego chce wszystko na gotowo a czytajac to forum nic nie rozumie
jesli nie jestes wstanie zrobic dla mnie takiej sciagi to czy znasz kogos co za kase cos takiego dla mnie zrobi
nie ukrywam by mi zalezalo na rozpisce w jakims worldzie lub exelu
pozdrawiam i czekam na odpowiedz na mail [email protected]



KTOS dobry

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2009-07-22 23:10:31

.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24841
Możliwe że to on bo go tu nie bylo
Dlatego ja max. 90kg.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
sraka ulica to nie ring tam i zawodowiec może polec w starciu z ulicznikiem wiem coś o tym bo znam kilu dobrych amatorskich bokserów i nie raz się zdarzało,że dostawali po ****zie na ulicy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
każdy może dostać wpjerdol, w dzisiejszych czasach 1vs.1 to chyba tylko w opdstawówce sie zdaża,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
ja tam bezkonfliktowy człowiek jestem,z bójek juz wyrosłem nie bawi mnie to
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24841
Ja już mam inne wkrety. Kobieta, praca, przyszłość.
Kumple dalej są, ale na ustawki już nie chodzę, czasem jakiś mecz ale tam każdy dystans ma i szacunek, bo swoje pokazałem to jakieś tam legendy chodzą. Ale są typy co chcą się sprawdzać to zaśmieję się w twarz i odejdę, jakoś to działa i przeraża napaleńca

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126277
dobra macie tu nagrode




http://nasza-klasa.pl/profile/27544365/gallery/album/2

fajna ? przypadkowo ja znalazlem


ja bym sie nie wahał

.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miarka w carbo pur

Następny temat

Createston, whey isolate???

electro
Polecane artykuły