SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sadam się napina, to nie nasza wina - Spam vol 2 HI TEC & PEAK

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137671

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisze na szybko

ty student np czego tam szukales i zamet robiles?
nie masz nic z dopingiem wspolnego, tak jak 90% ludzi tam piszacych

wiec po co?


nie rozumiem tego. co wiekszy prestiz jak w dopingu sie spamowalo?

kiedys to mozna bylo sie posmiac pobawic, pogadac o cyklach na luzie. a teraz bylo wiecej niz dno wlasnie przez takich szczurkow ktorzy powinni spamowac sobie na czaterii w pokoju GIMNAZJUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty student np czego tam szukales i zamet robiles?
nie masz nic z dopingiem wspolnego, tak jak 90% ludzi tam piszacych

wiec po co?



jaki zamęt FOD ? to, że sobie dyskutowałem z ziomami to coś złego ? Przecież nie robiłem roz***und itp jak np Jaro, więc nie wiem o co do mnie pretensje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
dobra dobra bez obrażania szczura_ ten to akurat sporo bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1576 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17592
bez obrazy ale to co bylo teraz w spamie to banda gowniarzy...
Z tym się zgadzam w 100% ale to jak ktoś wyżej napisał nie od nsa zależy kto pisze w jakim dziale.

Luki i jak z robotą odezwali się bo ja od poniedziałku chyba zaczynamjuż mi się nie chce

temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tego z tym całym nadzorowaniem spamu przeze mnie to nie wiem co toto było za przedsięwzięcie śmieszne, skoro po kilku h już mi to odebrano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Student, akurat był w porządku (z mojego punktu widzenia) jakoś nikomu nie przeszkadzał w spamie... O cyklach można było przecież pogadać i było gadane. Tylko faktycznie co dzień przybywało gówniarzy w spamie, którzy myśleli, że zabłysną pisząc "ale czad, wy jesteście poyebani"

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faktem jest, ze 90% stamtad nie wbijalo
ty tez student, wiec po co tam sie napinalo? hy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się napinałem ?


bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra nie chce mi sie juz tlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
hmm ale w sumie to co za roznica czy pospamujecie tutaj czy w dopingu?

chodzi o "klimat" dzialu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miarka w carbo pur

Następny temat

Createston, whey isolate???

WHEY premium