SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sadam się napina, to nie nasza wina - Spam vol 2 HI TEC & PEAK

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138492

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ale na drugi dzień ćwiczysz zupełnie inne parte tamte wteydy odpoczywają,nie słuchaj wszystkiego co piszą spece z treningu,a co do podziału to trochę inaczej bym to widział

A.czworogłowe,klatka,barki(przód i bok),tricepsy
B.plecy,dwugłowe,bicepsy,tył barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jaki grzmot u mnie piełdolnoł przy czystym niebie to chooj%%-O Aż alarm w 3 samochodach się włączył

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Luki dobrze prawi stulej
Dobrze będzie szło na takim zestawie
Tylko rób jeden trening siłowy, drugi kulturystyczny i tak na zmianę

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-07-01 13:05:48

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 806
w sumie to mnie chyba przekonaliście żeby tak spróbować

siądę i coś ułożę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jak nigdy się w to nie bawiłeś to warto spróbować

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 806
zawsze albo był split albo zwykłe fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja zawsze jechałem splitami w różnych kombinacjach. Ostatnio podeszły mi treningi ogólnorozwojowe, bo z siłowni wychodziłem fajnie cały spompowany A obwodowy trening to już totalna miazga po ostatnich kołach już padałem na glebę Zayebiste uczucie gdy wyciskasz z siebie 200% żeby skończyć trening

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja pitole właśnie robiłem inj. wbijam w udo czuje ten specyficzny ból,trafiłem na nerw ale za drugim razem weszlo gładko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Co do splitów kumpel mi podkręcił kiedyś trening "alri" i też ładnie wchodzi
Muszę poszukać i wrzucę tą rozpiskę...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
szkierwa dopiero teraz obczaiłem, że jestem w ankiecie heheheeh

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miarka w carbo pur

Następny temat

Createston, whey isolate???

forma lato