SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sadam się napina, to nie nasza wina - Spam vol 2 HI TEC & PEAK

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137608

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Już chyba Ci mówiłem, że dziwną kombinacje masz

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 806
eksperymentować warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
eksperymentować, nie udziwniać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
na twoim poziomie student nie bawiłbym się w takie kombnacje tylko podzielił ciało na dwa zestawy i trenował wszysko 2x w tygodniu dobry i sprawdzony sposób na w miarę szybkie zwiększanie masy i siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jednak luki nie jest taki gupi
Co z tym filmikiem z siadów??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
mówiłem,że dam wieczorem jak dobrze pójdzie kumpel ma na komie i musi zrzucić i mi przeslać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Będę pamiętał
Co tu taka zamuła...? Nawińcie coś

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 806
Luki no niby fajny zestaw 2x na tyg partia, tylko z tego co czytałem to podział jest taki:

A: Klata, bary, tric
B: Nogi, plecy, bic

i system treningów TTWTTWW

np po klacie mam zawsze zakwasy, na tricku podobnie, nie będzie to przeszkadzać w ćwiczeniu na drugi dzień ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Wuj Mieczysław popity, to teraz obiad można szamać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miarka w carbo pur

Następny temat

Createston, whey isolate???

WHEY premium