rozumiem o co Ci chodzi
nie ma to większego znaczenia czy trenujesz po 2 posiłkach mięsnych czy po 1 mięsnym. Ogólnie chodzi że mięso/ryby to najbardziej wartościowe źródła białka i po to masz mieć go dużo(w 3-4 posiłkach) żeby każdy Twój dzień miał odpowiednią ilość wysokiej jakości białka. A trening koniecznie popraw rozpisz i wklej tutaj a na pewno ktoś coś poradzi
Co do tych ryb z puchy to powiem Ci jeszcze że nie stawiaj ich na równi z mięsem czy rybami normalnymi. Z puchy można zjeść na szybko jak się nie ma jak zjeść, zrobić mięsa czy normalnej ryby. Poza tym cena tuny w puszce to 3-5zł za 180g z czego 50g to woda i masz mase netto 130g, a kg cycka 13-16zł(zależy też w jakim mieście i sklepie) więc widzisz co lepiej się opłaca
I tak jak mówie jak już jesz puszkowane tuńczyki to bierz te droższe w kawałkach a nie te zmielone, sałatkowe.
Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2009-07-22 12:06:11
nie ma to większego znaczenia czy trenujesz po 2 posiłkach mięsnych czy po 1 mięsnym. Ogólnie chodzi że mięso/ryby to najbardziej wartościowe źródła białka i po to masz mieć go dużo(w 3-4 posiłkach) żeby każdy Twój dzień miał odpowiednią ilość wysokiej jakości białka. A trening koniecznie popraw rozpisz i wklej tutaj a na pewno ktoś coś poradzi
Co do tych ryb z puchy to powiem Ci jeszcze że nie stawiaj ich na równi z mięsem czy rybami normalnymi. Z puchy można zjeść na szybko jak się nie ma jak zjeść, zrobić mięsa czy normalnej ryby. Poza tym cena tuny w puszce to 3-5zł za 180g z czego 50g to woda i masz mase netto 130g, a kg cycka 13-16zł(zależy też w jakim mieście i sklepie) więc widzisz co lepiej się opłaca
I tak jak mówie jak już jesz puszkowane tuńczyki to bierz te droższe w kawałkach a nie te zmielone, sałatkowe.
Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2009-07-22 12:06:11
/ było ok ;P
teraz się zorientowałem. Ty ćwiczysz zawsze klatke, biceps i brzuch i nic więcej??? kilka razy w tyg? i jeszcze zawsze tak samo?