SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na poprawe dynamiki prosze spr...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6344
Prosto z mostu
Plan na poprawę dynamiki proszę o sprawdzenie czy się nadaje oraz poprawki i jakiekolwiek uwagi ;

A
1.Przysiady przednie 3s
2.clean & jerk 3s
3.Wyciskanie sztangi na płaskiej 3s
4.podciaganie na drązku szeroki chwyt
5.High pull 3s
6.Uginanie ramion ze sztangą 3s
7.Wyciskanie francuskie sztangi stojąc 3s
B
1.Przysiad Sztanaga z tyłu 3s
2.Thruster 3s
3.wyciskanie hantli skos dodatni 3s
4.Push press 3s
5.Dynamic rows 3s
6.Uginanie hantli naprzemian ze skretem nadgarstka 3s
7.Wyciskanie wąskie sztnagi 3s

W czasie wolnym od treningów SW treningi będą 3 naprzemiennie czyli raz A B A później B A B
W czasie gdy będą treningi SW będą one w dni ( Wtorek i Piątek )

dodatkowe pytanie:po ile powtórzeń??zastanawiam się nad 10 ale nie jestem ekspertem wiec pytam was

Staż na siłowni około 4 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
Dynamika to większa intensywnośc, zalezy ile robisz powtórzeń ja robiłbym napewno wiecej niz 14 a co za tym idzie zmniejszył ilośc serii, trening bardziej przypomina fbw niż jakis trneing na dynamikę, wyciskanie na ławie moim zdaniem zbędne juz lepiej pompki na piłce jedną ręką z przeskokami na drugą, rób dynam iczne cwiczenia jeśli na tym Ci zalezy

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6344
Pierwszy zestaw zaczerpnąłem z tego tematu
https://www.sfd.pl/[ART]Dynamika_by_Marcin_VB-t452639.html 
zaś drugi ułożyłem na jego podstawie więc uważam że są dobre choć mogę się mylić prosił bym o komentarze kogoś jeszcze kogoś kto się na tym dobrze zna..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6344
up
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 611
kogos kto sie na tym zna?? lol porozmawiaj z jakims sprinterem co biega 100m i Ci lepszy plan ulozy niz to co napisales.. bzdura i tyle a ja napewno nie bede sie tutaj rozpisywal bo to nie ma sensu, tylko realny trener jest w stanie Ci cokolwiek wytlumaczyc bo pisany text kazdy inaczej interpretuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2489 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33177
z mojego doświadczenia to powinieneś robić:
-przysiady
-martwe ciągi
-podrzuty sztangi
-pompki na poręczach
-przeskoki przez skrzynie albo jakiś podest
-krótkie sprinty
-ćwiczyć dynamicznie z partnerem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykluczenia Ground&Pound

Następny temat

Fedor vs Lesnar 31.12.2009 !!!

electro
Polecane artykuły