Szacuny
3
Napisanych postów
199
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4180
Witam! Po roku przerwy od silowni wracam do tematu z duzo wieksza wiedza w temacie ;) Jestem na etapie ukladania porzadnej diety masowej i mam pytanie odnosnie platkow owsianych, mianowicie chcialbym wiedziec jak je przygotowac wieczorem tak aby byly "zjadliwe" rano ;)) Wstaje wczesnie do pracy i rano nigdy nie mam czasu ani ochoty na jakies gotowanie. Czy platki ugotowane i ostudzone mozna przetrzymac do rana w lodowce?? I wogole czy platki gotowane na wodzie beda zjadliwe, kiedys gotowalem je na mleku ;)) Moze glupie pytanie ale chcialbym wszystko dobrze dopasowac... wieczorem bede gotowal jaja na twardo, ale co z tymi platkami ;)) pozdrawiam i z gory dzieki za dobre sposoby na Owsiane ;))
Szacuny
3
Napisanych postów
461
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4208
Hmm, zalej je ciepłą wodą (nie gorącą, a już tym bardziej wrzątkiem), zostaw na noc, a rano tak powstałą breję daj na sitko/mały durszlak, odsącz zalej jogurtem i ok. Na aktualnym cyklu tak robię i jest jak najbardziej ok. Z początku smak może Ci się wydać trochę inny, ale da się zjeść, a po tygodniu smakują mi bardziej niż poprzednia wersja :D
Zmieniony przez - macko910 w dniu 2009-07-16 22:17:04
Szacuny
3
Napisanych postów
199
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4180
Tak mysle zalac je zimnym mlekiem. Jak postoja do rana to pewnie nie bedzie juz czego przez to sitko wylewac ;) tylko zostawic je na wierzchu czy do lodowki? pozdro
Szacuny
4
Napisanych postów
160
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6835
Witam! Ja ugotowane płatki odsączam z wody i wkładam do lodówki. Na drugi dzień zalewam gorącym mlekiem i smakują bardzo dobrze. Także spokojnie możesz dawać do lodówki.
Szacuny
3
Napisanych postów
199
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4180
macko910 napisal : "nie gorącą, a już tym bardziej wrzątkiem". Czyli jak to jest z ta temperatura wody czy tam mleka? ;] A i dobrze mi sie zdaje ze takie "zwykle" lepsze sa od tych blyskawicznych jesli chodzi o wartosci odzywcze? pozdro
Szacuny
431
Napisanych postów
56364
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
184874
zalej płatki mlekiem gorącym lub wodą poczekaj aż ostygną i możesz dać do lodówki
i pamietaj zawsze możesz zrobić placka będzie wszytsko w jednym i jaj nie bedziesz musiał gotować dorzuć tylko trochę orzechów włoskich