chce trenowac 2-3 razy dziennie.n mam plan ulozony. ocenisz?? znalazlem to na stronie i wydaje mi sie byc porzadne. sa to cwiczenia domowe bez sprzetu i z expanderem. ie robie nic teraz. kiedys hantle nawet niezle dawalem, ale jakos sie ukruszylo to do 0.
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.
Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Rozciąganie ekspandera za plecami lub Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc-3-4 serie x do zm.
4.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
5. Pompki w podporze tyłem2-4serii x do zm.
6.Francuskie jednorącz z ekspanderem-3-4serie x do zm.
7.Rozciąganie ekspandera przed sobą-3-4serie x do zm.
8.Rozciąganie ekspandera nad głową-3-4 serie x do zm.
9.Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie-3-4 serie x do zm.
10.Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc-3-4serie x do zm.
11. Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
12. Wspięcia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
13. Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
jak trzeba to dorzuce caly ten artykul,o domowych cwiczeniach gornych partii miesni.
odpadaja pompki z glowa w dol. jakas dieta do tego czy lepiej nie??
Zmieniony przez - artek12345 w dniu 2009-06-29 19:25:09