Witka :)
Przy każdej okazji staraj się napinać łydki - nawet jak siedzisz to rób wspięcia na palcach spinając łydy.
Poza tym dobrym treningiem jest gra w piłkę nożną.
No i najważniejsze - jeśli genetycznie jesteś " wafel " - to siłą rzeczy będzie Ci ciężko zmasować łydy do np. 45 cm.
Pozdrawiam i nie popadaj w paranoję z tymi wymiarami ;)
Przy każdej okazji staraj się napinać łydki - nawet jak siedzisz to rób wspięcia na palcach spinając łydy.
Poza tym dobrym treningiem jest gra w piłkę nożną.
No i najważniejsze - jeśli genetycznie jesteś " wafel " - to siłą rzeczy będzie Ci ciężko zmasować łydy do np. 45 cm.
Pozdrawiam i nie popadaj w paranoję z tymi wymiarami ;)

