Witam, ćwiczyłem FBW ułozonym tutaj na forum przez 6 tyg. miałem same hantle i sztange, teraz zamierzam kupić ławkę prostą/ skos +/- i nie wiem co teraz ? jaki plan ? jakie ćwiczenia itp :/ Pomóżcie
Wiek 14
Waga 69
Wzrost 175
Cel do osiągnięcia: poprawa sylwetki, zrzucenie tłuszczu, nabranie masy mięśniowej czyli wszystko na raz
Staż: 6tyg FBW
Aktywność fizyczna: bieganie, piłka nożna, koszykówka, siatkówka
Dodam że mam wykrytą wade kręgosłupa jakąś tam Rotacje Boczną czy coś podobnego i mam 1 noge krótszą od 2 o 1,5cm i będę chodził na rehabilitacje dodatkowo
Proszę o pomoc, dzięki wielkie
Wiek 14
Waga 69
Wzrost 175
Cel do osiągnięcia: poprawa sylwetki, zrzucenie tłuszczu, nabranie masy mięśniowej czyli wszystko na raz
Staż: 6tyg FBW
Aktywność fizyczna: bieganie, piłka nożna, koszykówka, siatkówka
Dodam że mam wykrytą wade kręgosłupa jakąś tam Rotacje Boczną czy coś podobnego i mam 1 noge krótszą od 2 o 1,5cm i będę chodził na rehabilitacje dodatkowo
Proszę o pomoc, dzięki wielkie
Krzysztof Piekarz