Witam.
Mam pytanie odnośnie (regeneracji)
Za 2 tygodnie wyjeżdżam na wakacje ( tydzień) myślę, że to świetny pomysł odpocząć sobie od siłowni tylko w jaki sposób.
Co robić w tym czasie?
Mam trening na masę
łeć : Mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 88
Wzrost : 184
Cel treningowy : Masa
Staż treningowy na słowni : 6 miesięcy bez przerwy (regularnie od 1 do razy w tygodniu)
Uprawiane inne sporty : Rekreacyjnie piłka nożna
Przeciwskaznania medyczne : brak
Zażywane suplementy : kończę cykl kreatynowy, I zażywam od miesiąca gainera
Proszę o jakąś pomoc.
Mam pytanie odnośnie (regeneracji)
Za 2 tygodnie wyjeżdżam na wakacje ( tydzień) myślę, że to świetny pomysł odpocząć sobie od siłowni tylko w jaki sposób.
Co robić w tym czasie?
Mam trening na masę
łeć : Mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 88
Wzrost : 184
Cel treningowy : Masa
Staż treningowy na słowni : 6 miesięcy bez przerwy (regularnie od 1 do razy w tygodniu)
Uprawiane inne sporty : Rekreacyjnie piłka nożna
Przeciwskaznania medyczne : brak
Zażywane suplementy : kończę cykl kreatynowy, I zażywam od miesiąca gainera
Proszę o jakąś pomoc.
Myśl, myśl to nie boli ZIOM.
Krzysztof Piekarz
Odpocznij sobie od sportu,wypocznij.Ale pełnowartosciowe posilki w ciągu dnia nie zaszkadzą