...
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Bolt ma świetną drugą część dystansu
...
Rekordzista świata w biegu na 100 m (9,69) Usain Bolt chce w sierpniu w Berlinie powtórzyć sukces z Igrzysk XXIX Olimpiady w Pekinie i zdobyć trzy złote medale mistrzostw świata. Jamajczyk zdecydował, że w krajowych mistrzostwach (26-28 czerwca) wystąpi na 100 i 200 m.
"Usain ma w planie start na dystansach 100 i 200 m oraz w sztafecie 4x100 m podczas mistrzostw świata w Berlinie" - poinformował jego agent Ricky Simms.

Bolt, który 21 sierpnia obchodzić będzie 23. urodziny, po mistrzostwach Jamajki przyjedzie do Europy na mityngi w Lozannie, Paryżu i Londynie. W tym sezonie przebiegł 100 m w 10,00 w Toronto 11 czerwca.

...
"Bolt ma świetną drugą część dystansu" fakt drugą część ma za*******. Gdyby potrafił się szybciej rozpędzić to mógłby wg. mnie biegać ok. 9.35
...
Kolejny tytuł najszybszego człowieka świata

Mistrz olimpijski ubiegłorocznych igrzysk w Pekinie i rekordzista świata (9,69 s) w biegu na 100 metrów Usain Bolt powiększył swoją kolekcję o tytuł mistrza Jamajki, który wywalczył w sobotę wieczorem w Kingston. Bolt pokonał ten dystans w czasie 9,86 s i zdecydowanie wyprzedził najgroźniejszego rywala Asafę Powella - 9,97, który na starcie szybciej od niego wyszedł z bloków. Trzeci na mecie był Michael Frater - 10,02.
W tej samej konkurencji kobiet najlepsza w narodowych mistrzostwach w Kingston była Shell-Ann Fraser, która zwyciężyła w czasie 10,88 s. Pokonała Kerron Stewart - 10,93 i Sheri-Ann Brooks - 11,16. Do finału rywalizacji nie zakwalifikowała się srebrna medalistka z Pekinu Sherone Simpson, która w pierwszym starcie po operacji kolana zajęła dopiero piąte miejsce w biegu eliminacyjnym. Oznacza to, że nie znajdzie się w składzie reprezentacji na sierpniowe mistrzostwa świata w Berlinie.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
nie wiem co on robi ale w tej drugiej czesci odlatuje od nich..... mysle ze jak ktos tam wyzej powiedzial mialby szanse na te ok 9,40
...
Kto widział bieg Usaina w walce o tytuł mistrza Jamajki? Pod koniec biegu zwolnił już, było widac to wyraźnie, a i tak miał czas 9,86 s