SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy prosze o pomoc ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1759
Witam :P cwicze juz 3 miesiace i mam wlasnie teraz nowy plan moge dowiedziec sie co byscie w nim zmienili ,ulepszyli :)?


Pon.
Klatka
-wyciskanie sztangi na plaskiej 3x8
-Wyciskanie sztangi na skosie (25 stopni) 10,10,8
-Rozpiętki na plaskiej 10,10,8,8

Biceps
-uginanie mlotkowe 10,10,8,8
-Uginanie ze sztanga stojac (modlitewnik) 10,8,8
-W podporze o kolano 3x8

Sroda
Barki
-Wyciskanie sztangielek siedzac 10,8,8
-Unoszenie bokiem stojac 10, 8 ,8
-Unoszenie sztangi do brody stojac (rece na szerok barkow ) 10,8,8

Nogi
-Przysiady pelne 4 x 8
-Wspiecia na palcach siedzac 4x 25
-wspiecia na palcach stojac 4x 25
Przedramię
-Uginanie nadgarstkow podchwytem 3 x 12
-Uginanie nadgarstkow nadchwytem 3x 12
-Trzymanie sztangielek na czas 3 x Max czasu

piątek
Plecy
-podciaganie na drązku
-Wioslowanie sztanga nachwyt 3 x 10,8,8
-Martwy ciag 4 x 10,8,6,6
-Piłowanie 3x12
-szrugsy ze sztanga (kaptur ) 3 x 12


Triceps
-Pompki w oparcie na lawce 10,10,10
-Francuz do czola 10, 8,8
-wyciąg 3x 10



obciazenie to mniej wiecej 80 % max ciezaru
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1759
Cel treningu to oczywiscie masa ;) zapomnialem napisac :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14070
długo będziesz czekał na odpowiedź
ankieta!!!

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
A skąd masz plan??
Ty sam napisz co ci nie pasuje-- jakie ćwiczenia nie dasz rady robić i napisz powód(np. nie masz maszyn albo coś tego typu) wtedy przerabiasz plan czyli ćwiczenie które nie pasuje zastępujemy innym nie gorszym

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
W środę najpierw robisz nogi potem barki. Nie zapomnij że najpierw większe partie mięśni.

Aha i : -Unoszenie sztangi do brody stojac (rece na szerok barkow ) 10,8,8 --- barko kontuzjogenne-- małe ciężary tutaj mają być
pozdro

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2009-05-06 19:01:02

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1759
plan przeslal mi kuzyn wyglądal on troszke inaczej i był na 4 dni przerobilem go na 3 i zmienilem kilka cwiczen :) chodzi mi tu przede wszystkim o to czy ilosc powtorzen oraz serii jest dobra bo nie chcial bym poprzepalac miesni :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1759
no i dzieki za pomoc zaskron ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
spoko

pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek na forum, TRENING

Następny temat

SPLIT 2x czy dobry??

electro
Polecane artykuły