SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ramie zostaje w tyle :[

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
Siemka ćwicze 9 miesięcy i jakoś idzie wszytko do przodu tylko wydaje mi się że łapa jest w tyle robie ją w jeden dzień
BICEPS-TRICEPS bo niby tak się lepiej łapa rozrasta ale moze 35 cm do klaty 103 cm wydaje sie mały i od 2 miechów mi nic nie przybywa a wcześniej to tak 0,5 cm na miecha :D

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17 (Skończe w lipcu)

Waga: 75

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 9 Miechów

Uprawiane inne sporty: Biegam czasem i WF

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): 2 sztangi , Sztangielki ,Drążek ,Ławka

Dieta: Jest :D

Przeciwskaznania medyczne: Nie ma

Zażywane suplementy: Kreatyna

No pain, no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
1.Dzień KLATA+TRICEK

- Klatka na prosto (10.8.6)
- Klatka skos (10.8.6)
- Rozpiętki (2 serie)
- Wyciskanie wąskich chwytem 3 serie
- Wyciskanie francuskie w leżeniu (2 serie)



2.Dzień PLECY+BICEPS

- Podciąganie na drążku 4s
- Wiosłowanie (4 serie) albo sztanga albo sztangielka
- Wznosy barków (4 serie) + MC
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc (3 serie)
- Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy (3 serie)

3. Dzień BARKI+NOGI

- Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu (4-5 serii)
- Przysiady wykroczne (3 serie)
- Wspięcia na palce w staniu (6 serii)
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy (3 serie)
- unoszenie hantli w bok 3s 10-15powt.
- unoszenie hantli w opadzie 3s 10-15powt.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
Te 17 to skończe w Listopadzie tylko się pomyliłem :D

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
ODP :D Please :P

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1967
Na poczatku zawsze rosnie wmiare szybko a pozniej jest zastoj, zmien moze cwiczenia albo caly trening.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
napisz jak ćwiczysz
co jaki czas zmieniasz trening itd

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
1.Dzień KLATA
- Klatka wyciskanie na ławce poziomej (10,8,8,6)
- Klatka na skosie (10,8,8,6)
- Klatka wąski uchwyt (10,8,6)
- Rozpiętki 3 serie
- Pompki 2 serie na maxa :D

2.Dzień Ramię (Triceps + Biceps)
- Wyciskanie Francuskie (4 serie)
- Wyciskanie hantla za głowy jedna ręką (4 serie)
- Pompki na triceps (3 serie)
- Biceps sztangą (4 serie)
- Biceps wyginanie (3 serie)
- Biceps młotek (3 serie)

3.Dzień Barki
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy (4 serie)
- Wyrzucanie hantli na boki (3 serie)
- Wyrzucanie sztangi przed siebie (serie)
- Unoszenie sztangi do brody (4 serie)
- Przysiady (6 serie)
- Wznosy na palcach (4 serie)

4.Dzień Plecy + Nogi
- Podciąganie na drążku nachwytem
- Podciąganie na drążku podchwytem
- Wiosłowanie sztangą (4 serie)
- Unoszenie hantla u boku (4 serie)
- Kaptury hantlami (5 serie)

To jest mój trening ćwicze na zmiane co drugi dzień czyli :
1 Dzień trening , 1 Dzień przerwa ,1 dzień trening itd ....

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
Sorka tam jest pomyłka nie plecy + nogi tylko barki + nogi ! :P

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
kiepski plan
nic dziwnego, że nie rośniesz na nim

przeładowany
połącz klasycznie klata+tric/plecy+bic/nogi+barki

na duże partie 10-12serii
na małe 6-8 serii

zakres powt. 6-12

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Powiem krotko... Mala partia, maly progres... Duza partia, stosunkowo wiekszy progres... Chyba logiczne nie?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2705
moim zdaniem najlepiej byloby gdybys dal na bica 3 cw po 3 serie. powtorzenia jak powiedzial King

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6691
Ok a co powiece na to :

1.Dzień KLATA+TRICEK

- Klatka na prosto (10.8.8.6)
- Klatka skos (10.8.8.6)
- Klatka na wąsko (10.8.6)
- Rozpiętki (2 serie)
- Wyciskanie francuskie w leżeniu (3 serie)
- Wyciskanie francuskie jednorącz w siadzie (4 serie)
- Pompki na trica (2 serie)

2.Dzień PLECY+BICEPS

- Podciąganie na drążku
- Wiosłowanie (4 serie)
- Wiosłowanie 1 hantlem (4 serie)
- Wznosy barków (4 serie)
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc (3 serie)
- Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem SUPINACJA Nadgarstka (3 serie)
- Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy (3
serie)

3. Dzień BARKI+NOGI

- Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu (6 serii)
- Przysiady wykroczne (3 serie)
- Wspięcia na palce w staniu (6 serii)
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy (3 serie)
- Unoszenie ramion w przód ze sztangą (2 serie)
- Podciąganie sztangi wzdłuz tułowia (4 serie)

I JAK OCENCIE LUB POPRAWCIE :D ?

No pain, no gain

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na duuuuuużej redukcji

Następny temat

Ze Splita na pierwsze FBW. Plan do ew. poprawy

electro
Polecane artykuły