SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jedzenie podczas treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6605
Trenuje w systemie 3 dniowym.

i w czwartki mam najdluzszy trening trenuje na nim:
nogi + barki + przedramie

stad tez pytanie czy mozna uzupelniac weglowodany w trakcie treningu? czy poczekac do zakonczenia?

bo ja juz po samych nogach czuje glodzik

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Oczywiście, że można, za pomocą prostych węglowodanów (carbo) podanych w napoju. Nie powinno się(a raczej nie można...) po prostu jeść w trakcie treningu :) Pozdro

Człowiek bez ambicji jest jak naleśnik bez nadzienia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6605
a np wafla ryzowego?

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Organizm może źle reagować na jedzenie w trakcie wysiłku (np. biegunka). Poza tym podobno robiąc tak, można się nabawić wrzodów (oczywiście na dłuższą metę, a nie od razu). Raczej staraj się nie jeść w trakcie ćwiczenia.

Człowiek bez ambicji jest jak naleśnik bez nadzienia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18176
W nie czujesz dyskomfortu ćwicząc z pełnym brzuchem??

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1265 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16214
Jedzenie w trakcie wysiłku nie ma sensu, w trakcie wysiłku jest zaburzone a wręcz zahamowane, jeśli już musisz to tylko w formie płynów ale uważam że nie ma to większego sensu

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
A moł Ci syneczku dubsko rozsadzić??? Nażresz sie jak świńa dźwigniesz kole 110 kg i sraka zoldkol to molsz zapewniunol, a smrod taki ze trenowac dali nie bajesz umiol. Jol na Twoim placu by sie 3 razy zastanowiul zanim podczas treningu cojs do pyska wez bo skutki mogum okazac sie smierdzunce i dupsko zaciekawego wyglundu tys nie baje mialo takie u***ane. A nie dej Boże zeby tam jeszcze dziolchy buly bo molsz prze***ane na calol wiocha a smrod baje Ci zawsze towarzyszyc na wieki wiekow. Amen!

Achtung miny

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
Powerade ?;d itp. są odżywki chyba specjlane w czasie treningu nie wiem jak bym był głodny jakiegoś gainera z cukrami prostymi jak najwiecej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
pod koniec treningu powinno lekko zasysac dlatego w szatni bezposrednio po treningu walisz gainera/carbo lub szamasz odrazu posilek
jezeli trening nie trwa dluzej niz 1,5godz to wegle w trakcie zbedne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby po przebudzeniu, co zjeść ?

Następny temat

dieta redukcyjna do oceny i ew. poprawy

Shoty
Polecane artykuły