Chciałbym zrzucić trochę tłuszczyku z brzucha ale nie mam żadnej diety i nie bardzo mi ona pasuje , ponieważ czuje że i tak bym miał problem z jej przestrzeganiem . Chciałbym tylko zacząć się zdrowiej odżywiać może choć trochę to pomoże . napisze co mniej więcej jem w ciągu dnia
Śniadanie ok. 7.00 :
6 kromek chleba pszennego z żółtym serem i jogurt truskawkowy150g
W szkole ok. 14.00 4 kromki chleba z serem
Obiad ok. 16 -17 :
Jakaś zupa np pomidorówka z ryżem lub makaronem
czasami kasza z mięsem , makaron z jajkiem
Kolacja ok. 20.00 :
4-5 kromek chleba z jakąś rybkom np. śledzie w sosie pomidorowym tuńczyk makrela
i nieraz później jak jestem głodny albo idę później spać to jogurt naturalny 400g
I teraz wiem że nie jest to najzdrowsze chyba odżywianie i może coś mi doradzicie jakaś zmianę dodanie czegoś lub odjęcie albo jakąś zamianę produktu na inny
Śniadanie ok. 7.00 :
6 kromek chleba pszennego z żółtym serem i jogurt truskawkowy150g
W szkole ok. 14.00 4 kromki chleba z serem
Obiad ok. 16 -17 :
Jakaś zupa np pomidorówka z ryżem lub makaronem
czasami kasza z mięsem , makaron z jajkiem
Kolacja ok. 20.00 :
4-5 kromek chleba z jakąś rybkom np. śledzie w sosie pomidorowym tuńczyk makrela
i nieraz później jak jestem głodny albo idę później spać to jogurt naturalny 400g
I teraz wiem że nie jest to najzdrowsze chyba odżywianie i może coś mi doradzicie jakaś zmianę dodanie czegoś lub odjęcie albo jakąś zamianę produktu na inny
impossible is nothing
Krzysztof Piekarz


