SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywianie. Pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
Hej, mam pytanie. Jeżeli jednego zjem dosyć duża, bo mam taki apetyt ale naprawde duże w tym słodycze a mam 13 lat a drugiego dnia nie zjem nic to od takiego czegoś moge przytyc, A zdarza mi sie tak często ze sie obrzeram a na drugi dzien nie jem nic i nie wiem czy moge przytyc od tego. Pomocy prosze odpowiedzi ; *
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9694
oj igrasz ze swoim organizmem, igrasz...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
no to prosze powiedz mi jak mam jesc..zreszta wiem ze ogram ale chce najpierw wiedziec czy przytyje od tego ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9694
zalezy jaki typ budowy masz, czy masz tendencje do tycia, czy nie..to zalezy od wielu czynnikow

jak sie zdrowo odzywiac?- prosze
[https://www.sfd.pl/temat373792] - 10 wskazówek żywieniowych

zdr


Zmieniony przez - Adi_16 w dniu 2009-03-22 14:27:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
a skąd mam wiedzieć czy mam tendencje do tycie ? a i dzieki za te czynniki..typ budowy ? hm...sylwetka jabłko chyaba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
i jeszcze jedno pytanie..czemu jak zjem normalne posiłki to na drugi dzien nie mam plaskiego brzucha tylko taki twardy i duzy jak w ciąży a normalnie mam plaski brzuch to mnie dobija ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
a i jeszcze jedno..czy moge jesc czy w ogole mozna zjesc sobie np. jednego batonika np snikersa dziennie albo ciastko np pączka..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
masz wogule zle podejscie masz dopiero 13lat twoje cialo zacznie nabierac jakotakich meskich ksztaltow w wieku ok.16-17lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
ale ja jestem dziewczyną... heh
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
koles jaki ty niedoswiadczony , ktos pisze ze ma sylwetke JABLKO a ty ze nabierasz dopiero meskiej budowy

wyjdz z kuchni i marsz do dziewczyn





Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - FBW do sprawdzenia

Następny temat

co tu zmienic

electro
Polecane artykuły