SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie do treningu.Proszę o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Czytałem, że jeżeli jest się jeszcze młodym(w moim przypadku 16 lat) nie należy stosować jako takiej diety, a jedyni zdrowo się odżywiać.Ale jeśli stosuję trening to powinienem dla lepszych efektów spożywać posiłki wg tych harmonogramów co dla starszych?Chodzi mi o przydział składników odżywczych w takiej samej zależności.Jednakże bez wyliczania tych wszystkich kalorii,gramów białka,węglowodanów i tłuszczy itp.To by było coś mniej więcej takiego:
Na śniadanie:płatki owsiane+mleko+jajka+orzechy+warzywa(pomidor,cebula,ogórek)
II śniadanie:chleb razowy+szynka lub ser+sałata czy kapusta pekińska
Obiad:ryż brązowy lub kasza jęczmienna+kurczak
Po treningu
:Ryż biały lub ziemniaki+tunczyk lub mintaj(jakaś ryba)+ jabłko, banan(jakiś owoc)
Na koniec jeszcze:troszkę twarogu z warzywami

Czy to będzie zdrowe jedzenie dla 16 latka w dni treningowe?Proszę o odpowiedzi i rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
O_o można i tak [zaimponować dziewczynie]. Niektóre na to lecą (a'la blond lalka barbie ;p _nie obrażając nikogo)

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ja mam 16 lat i dietkę jadę :) nic ci się nie stanie jak też zaczniesz a efekty będą lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a w nietreningowe?? Myślisz ze kiedy się miesnie regenerują i rosną??

Wygląda dobrze. Obserwuj wyniki o manipuluj ilością jedzenia

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Zuper a jaka ty stosujesz diete? Ja też mam 16 lat i szukam najlepszej diety do stosowania razem z kreatyna,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ogólnie jest podobna do twojej wygląda to mniejwięcej tak nie pisze ilości bo nie pamiętam z głowy :)
śniadanie: płatki owsiane+jajko+oliwa
2 śniadanie: ryż basmanti/brązowy+kurczak+pestki dyni+warzywa
3 śniadanie: jw.
przedtreningowy: makaron z mąki durum+kurczak
potreningowy:ryż biały/paraboliczny+WPC
kolacja: jaja+oliwa+mała ilość płatków owsianych+warzywa
oczywiście wszystko wyliczone :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Danielos w tym wieku odpusc kreatyne.

Jak pocwiczysz na sucho tzn. bez supli tylko racjonalnie sie odzywiajac a za kilka lat tzn. 2-3 zastosujesz kreatyne to efekty beda o wiele lepsze i moze ona Ci pomoc przelamac ewentualna stangacje a tak to pozniej co zrobisz ??
SAA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Smuk ale ja chce tylko troche przybrac na masie nie chce wygladac jak paker tylko troche lepiej niz teraz... Waże 60 kg i mam nadzieje ze po jednym cyklu bede wyglądał troche lepiej a potem sobie odpuszczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Smuk ale ja chce tylko troche przybrac na masie nie chce wygladac jak paker tylko troche lepiej niz teraz... Waże 60 kg i mam nadzieje ze po jednym cyklu bede wyglądał troche lepiej a potem sobie odpuszczam... Trenuje od 5 miesiecy po 2 miesiącach było widac efekty a teraz jest przestój...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Tym bardziej zostaw narazie kreatyne a zajmij sie odpowiednim odzywianiem.

Zapraszam do dzialu odzywianie.
Poczytaj posty podwieszone, sproboj ulozyc jakas diete zaloz temat aby ja sprawdzic i przeslij mi powiadomke o nim a napewno zajrze i pomoge ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
sezonowiec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Chce lepiej wygladac... I żeby zaimponowac dziewczynie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety..

Następny temat

Sos do ryzu/kaszy czy jest ok?

WHEY premium