Witam. Postanowiłem zadbac o swoja sylwetke, kondycje i siłe.
Niestety tego ostatniego jest u mnie malo. Spowodowane jest to tym ze poprostu jest chudzielcem. Waże jedyne 54kg, co do mojego wzrostu jest beznadziejne. I postanowilem nabrac na wadze. Złapalem sie ostatnio porzadnie za miche, ale to w moim wypadku nie wystarczy gdyz mam dosc szybki metabolizm. Zdecydowalem sie by kupic kreatyne[Jeszcze tego nie zrobilem]. Suplementy ktore chce brac to: Activita /ActivLab - Creatine Capsuls - 300 kap.
i
Activita /ActivLab - Dextroze folia - 1000 g
I teraz nastepuja moje pytania:
primo: Czy bylby ktos ułozyć dla mnie trening? Coż jestem nowicjuszem w tych sprawach. Jedyne co wiem to jakies podstawy o FBW ktore teraz praktukuje[mozliwe ze nie udolnie, ale jakies efekty czuje]
secundo: czy ta rozpiska brania Creatine Capsuls jest odpowiednia dla mojej wagi i czy moze mi w jakis sposob zaszkodzic? Czytalem opinie ze jest to calkiem dobre...
Moze nie przekazalem tego co chcialem ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Z gory dziekuje bo widze ze tutejszy forumowicze sa fajni:)
Pozdro
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15(rocznikowo)
Waga: 54 :/
Wzrost: 174
Cel treningowy: masowo-siłowy
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Od jakiegos czasu regularnie biegam w dni treningowe[zalezy tez od pogody]
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): od Kwietnia zapisuje sie na silke
Dieta: ----
Przeciwskaznania medyczne: ----------
Zażywane suplementy: Jak juz pisałem wczesniej Creatine Capsuls I Dextrose
Niestety tego ostatniego jest u mnie malo. Spowodowane jest to tym ze poprostu jest chudzielcem. Waże jedyne 54kg, co do mojego wzrostu jest beznadziejne. I postanowilem nabrac na wadze. Złapalem sie ostatnio porzadnie za miche, ale to w moim wypadku nie wystarczy gdyz mam dosc szybki metabolizm. Zdecydowalem sie by kupic kreatyne[Jeszcze tego nie zrobilem]. Suplementy ktore chce brac to: Activita /ActivLab - Creatine Capsuls - 300 kap.
i
Activita /ActivLab - Dextroze folia - 1000 g
I teraz nastepuja moje pytania:
primo: Czy bylby ktos ułozyć dla mnie trening? Coż jestem nowicjuszem w tych sprawach. Jedyne co wiem to jakies podstawy o FBW ktore teraz praktukuje[mozliwe ze nie udolnie, ale jakies efekty czuje]
secundo: czy ta rozpiska brania Creatine Capsuls jest odpowiednia dla mojej wagi i czy moze mi w jakis sposob zaszkodzic? Czytalem opinie ze jest to calkiem dobre...
Moze nie przekazalem tego co chcialem ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Z gory dziekuje bo widze ze tutejszy forumowicze sa fajni:)
Pozdro
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15(rocznikowo)
Waga: 54 :/
Wzrost: 174
Cel treningowy: masowo-siłowy
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Od jakiegos czasu regularnie biegam w dni treningowe[zalezy tez od pogody]
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): od Kwietnia zapisuje sie na silke
Dieta: ----
Przeciwskaznania medyczne: ----------
Zażywane suplementy: Jak juz pisałem wczesniej Creatine Capsuls I Dextrose
Krzysztof Piekarz