SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy dla poczatkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Witam. Postanowiłem zadbac o swoja sylwetke, kondycje i siłe.
Niestety tego ostatniego jest u mnie malo. Spowodowane jest to tym ze poprostu jest chudzielcem. Waże jedyne 54kg, co do mojego wzrostu jest beznadziejne. I postanowilem nabrac na wadze. Złapalem sie ostatnio porzadnie za miche, ale to w moim wypadku nie wystarczy gdyz mam dosc szybki metabolizm. Zdecydowalem sie by kupic kreatyne[Jeszcze tego nie zrobilem]. Suplementy ktore chce brac to: Activita /ActivLab - Creatine Capsuls - 300 kap.
i
Activita /ActivLab - Dextroze folia - 1000 g

I teraz nastepuja moje pytania:
primo: Czy bylby ktos ułozyć dla mnie trening? Coż jestem nowicjuszem w tych sprawach. Jedyne co wiem to jakies podstawy o FBW ktore teraz praktukuje[mozliwe ze nie udolnie, ale jakies efekty czuje]
secundo: czy ta rozpiska brania Creatine Capsuls jest odpowiednia dla mojej wagi i czy moze mi w jakis sposob zaszkodzic? Czytalem opinie ze jest to calkiem dobre...

Moze nie przekazalem tego co chcialem ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Z gory dziekuje bo widze ze tutejszy forumowicze sa fajni:)
Pozdro



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15(rocznikowo)

Waga: 54 :/

Wzrost: 174

Cel treningowy: masowo-siłowy

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Od jakiegos czasu regularnie biegam w dni treningowe[zalezy tez od pogody]

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): od Kwietnia zapisuje sie na silke

Dieta: ----

Przeciwskaznania medyczne: ----------

Zażywane suplementy: Jak juz pisałem wczesniej Creatine Capsuls I Dextrose
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Niestety sam będziesz musiał ułożyć sobie trening poczytaj https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html jest to bardzo przejrzysty i dobry artykuł na temat FBW. Kreatyne możesz brać nie powinna szkodzić lecz co do tego drugiego suplementu nie jestem przekonany sądząc po nazwie są to jakieś węglowodany, jesteś ektomorfikiem więc lepiej zamiast tego kup jakiegoś gainera bardziej się przyda.
Na Twoim miejscu zrezygnował bym z biegania.
Oczywiście ułóż najpierw dietę, bez niej choćbyś bardzo chciał ciężko będzie zdobyć jakieś kilogramy.

pozdrawiam

Zmieniony przez - wiewi0r w dniu 2009-03-17 20:08:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
wiewi0r


Co?? Polecasz kreatynę osobie z zerowym stażem? Bez przesady.


Na razie daruj sobie jakieś suple itp, a weź się za porządną dietę.


Przeczytaj moje posty w tym temacie i będziesz wiedział jak ma wyglądać Twój plan:
https://www.sfd.pl/Mój_plan_FBW_do_oceny-t481910.html#post1


Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Oj przepraszam, masz rację Inarusbox zapomniałem że dopiero zaczyna z siłownią pisałem posta czytając inne tematy na forum i jakoś tak mi się napisało
Dobrze że to zauważyłeś

pozdrawiam

Zmieniony przez - wiewi0r w dniu 2009-03-17 20:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Aha, ok czyli suple narazie nie... Ok wiec to mo pomogliscie. Za pare dni w takim razie kupuje 5kg na gryfie bradziej mi sie przyda. Za jakis czas w kleje swoj plan do oceny. Dziekuje za pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
OK. Mam jeszcze jedno pytanie. Jakie srednie sa ceny gryfow i talerzy obciazeniowych?? Bo bylem dzis na miescie i znalazlem jeden gryf za 34zl i talerz 2.5kg za 15zl. Ten gryf chyba jednak troche za drogi... Wiec ile tak +/- moge zaplacic za takie cos? Bo nie chce przeplacic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Zobacz na allegro myślę że tam jest taniej niż w sklepach sportowych

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Taak tyle ze na allegro troche sie za przesylke zaplacic, ale popatrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Hmm, Czy oplaca kupic sie 10kg. na gryfie. Tam sa chyba talerze 4x 2kg czy jakos tak, nei wiem dokladnie bo to ojciec byl. Koszt tego jest ok 80zl. Wg. mnie jest to okazja ale musze sie upewnic. Jest jeden w tym tylko problem. Wiecej obciazenia na tym sie nie zmiesci:(.
Wiec oplaca sie to kupowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
Sprecyzuj pytanie, bo trudno zrozumieć o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
No wiec moge kupic za 80zl, hantel o ciezarze 10kg. Moge zmiejszac wartosc obciazenia ale niestety wiecej juz sie nie da. Czy bedzie sie to oplacalo? ZA 80zl. kupic hantel 10kg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

planik masa

Następny temat

Plan Do Oceny

WHEY premium