SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bola plecy po BARKACH ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14495
Mam pytanie tydzien temu robilem barki a dokladnie zaczolem nowy plan w ktorym na barki byly takie cwiczenia jak :

Wyciskanie za glowe siedzac sztangi 4 serie x 45 kg/55kg/60kg/65kg 12/10/8/6
Wyciskanie przed glowe waskim uchwyetm na maszynie smith ...
POdnoszenie hantelkow w gore (wyprosty)...

Na koncu robilem jeszcze tricpes //

OStanie cwiczenie : wyiskanie francuskie sztangi stojac za glowe.

NA drugi dzien wstaje jest oki , szykuje sie na silownie az siostra mnie lekko popchnela w bok i zaczelo mnie bolec na dole (kolo 30 cm od barkow i 15 cm od kregoslupa w bok).Odpuscilem sobie silownie..

na noc sie wysmarowalem na anstepny dzien rowniez i mi przeszlo.

MOje pytanie jest nastepujace : CZy dzieki tym cwiczenia : wyciskanie za glowe i to francuskie bolaly mnie plecki ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczenia do pupy,mnie też czasami bolą plecy po barkach,zmień ćwiczenia na

wyciskanie sztangi zza karku 4 serie
unoszenie hantli bokiem 4 serie
jw tylko w opadzie 4 serie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
byc moze zla technika
byc moze pracowaly bardziej kaptury i to je odczuwasz
byc moze co innego

jak z rozgrzewka?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14495
rozgrzewka dobra byla... jak kaptury odczuwam ? odczuwam miejsce jak napisalem :
20 cm w dol od kosci tej szyjowej w DOL a pozniej w prawo o jakos 10 cm ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No to zmień tren jak ci napisałem zobacz jak będzie jak nie pomoże pomyślimy dalej.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
NA drugi dzien wstaje jest oki , szykuje sie na silownie

A jak sprawa stoi z regeneracją?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie umiem jakos okreslic tego miejsca :D
moze to w ogole nie od treningu ?
jakas aktywnosc fizyczna poza silownia?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Rozgrzewka, rozciąganie jest?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14495
hm jest ale ydaje mi sie ze mało sie rozsciagam na miejscana plecach... bardziej nogi ramiona klatka kaptury brzuch a plecyki tez rozciagam ale nie czuje tego napiecia jak je naciagam moze za malo cwiczen robie na rozciaganie ich ?

Ogolem chodze do 3 klasy gim i mam 3 WF tygodniowo w ktorych ciagle sie biega ..

Regeneracja okolo 70 % dobra gdyz nie mam czasu na dobra dietke...
Biore WPC80 30 g ziennie
3 jajka dziennie
0,5 l mleka dziennie
2 obiady ( dni nietreningowe)
3 obiady ( treningowe)
DOtego woda...
I inne produkty..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

Co o tym sądzicie? brzuch [video]

electro
Polecane artykuły