SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Witam!
Mam 15 lat i jutro jade kupić jakieś odżywki.
MOżecie mi doradzić co naj lepiej kupić? (od 2 tygodni codziennie ćwicze na siłowni tak po 2-2,5h)

JEstem jaki jestem :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
w twoim wieku trening powinien byc ukierunkowany na rozwoj ogolny.
odżywianie powinno być dopasowane do tegoż treningu i wzrastającego organizmu
musi ono byc tak ustawione aby jak najwięcej pokrywać z naturalnych produktów a dopiero ewentualnścia może się stać dodanie odzywki wlaściwej dla niepokrywalnych z pożytwienia braków.

jak z tego wynika działu ODŻYWIANIE nie możesz uniknąć

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-03-10 20:20:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4805 Napisanych postów 5724 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 53322
15 lat
Dieta. Dział odżywianie.

(od 2 tygodni codziennie ćwicze na siłowni tak po 2-2,5h)

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-10 19:43:09
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 249
wit. C

nic tylko kur** koksic i rowno puchnac i tak do zaj**a**!! ;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
No ja bym jeszcze trening poprawil takze dzial z treningiem dla poczatkujacych i post z gotowymi planami riona bedzie tu na miejscu.
Odpusc suple kupis cos za pare miesiecy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Sorki ale już prawie 16 w kwietniu kończe 15

Mam zamiar kupić sobie Serwatke czy to dobry wybór??

JEstem jaki jestem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Trening dla początkujących mnie już nie bawi bo wcześniej przez jakiś rok ćwiczyłem: pąpki, brzuszki itd..

JEstem jaki jestem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
trening dla poczatkujacych na silowni a nie trening domatora.
SerwatkaKup sobie ryz i piersi z kuraka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
szczęka opada...
ćwiczę 2 tygodnie i chce jakieś suple--->
poproś o witaminy i zma
mówię ci spoko efekty;)

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-03-10 19:58:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Dzięki za odpowiedzi. Jutro pogadam ze sprzedawca może mi coś doradzi

JEstem jaki jestem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Skończe z tymi witaminami :) 2 tygodnie ćwicze na siłce ale wcześniej dużo ćwiczyłem w domu!

JEstem jaki jestem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
Sprzedawca zapewne wcisnie ci to co bedzie dla niego oplacalnym interesem a i tak bedzie to w twoim wypadku zbedne.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

Pomoc z dawkowaniem

electro
Polecane artykuły