SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja - trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10030
Joł,

Za tydzień zamierzam zacząć redukcję. Dieta jest w trakcie tworzenia, wkrótce zapodam do sprawdzenia do odpowiedniego działu. Ale mniejsza z tym. Teraz mam większy problem z treningiem. Nie chcę Was zanudzać rozpisywaniem się i wyjaśnianiem co i jak.

Jest to trening FBW z tym, że większość ćwiczeń jest w superseriach. Uważam, że to dobry pomysł, jeżeli chodzi o redukcję. Ołkej, poniżej jest. Trening.

Jeżeli coś z nim nie tak, to bardzo proszę o poprawę.

PLAN A

1a. Przysiad przedni 3 serie 6-8
1b. Żuraw na ziemi 3 serie 6-8
2a. Wyciskanie sztangi 3 serie 6-8
2b. Wiosłowanie sztangą 3 serie 6-8
3. Wyciskanie sztangi zza karku 10-8
4a. Uginanie sztangą 2 serie 10-6
4b. Francuz leżąc 2 serie 10-6
5a. Skłony na wyciągu 2 serie 12-10
5b. Spinanie tułowia 2 serie 12-10

PLAN B
1. Martwy ciąg 3 serie 6-8
2a. Wyciskanie hantli 3 serie 10-6
2b. Podciąganie na drążku 3 serie 10-6
3a. Podciąganie sztangi 3 serie 10-8
3b.Unosznie hantli w opadzie 2 serie 12-10
5a. Uginanie z supinacja 2 serie 10-6
5b. Prostowanie na wyciągu 2 serie 10-6
6a. Unoszenie nóg w zwisie 2 serie 15-12
6b. Skręty tułowia 2 serie 15-12


Łydki przed/po bieganiu.

A co do biegania, to dość poważnie myślę o HIIT w dni nietreningowe. Wydaje się być odpowiednim treningiem

Wiek: 17 lat
Waga: 67-68 kg
Staż: jakieś 14-15 miesięcy

pozdro...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10030
up
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12829
czlowieku
zacznijmy od tego, ze zly dzial.
dodaj do odpowiedniego to porozmawiamy, nie wychylaj sie z szeregu, bo plan jest krotko mowiac do dpy

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10030
Ołkej, dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208796
Zgadzam się, że plan jest kiepski, ale że zły dział, to co? FBW jest tylko dla początkujących? W treningu dla zaawansowanych sprawdza się tylko splity?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW-OCENA

Następny temat

Szeroki chwyt

Shoty
Polecane artykuły