SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW do oceny !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 655
narazie tylko cwiczenia :D

PON
Zestaw A klatka piersiowa- barki- triceps- plecy -nogi- biceps
1.wyciskanie hantli na skosie KLATA
2.podciaganie sztangi wzlduz tułowia BARKI
3.maszyna wyciąg górny(nachwyt) TRICEPS
4.podnoszenie sztangi w opadzie (wiosłowaie) PLECY
5.prostowanie nóg w siadzie NOGI
6.ugnanie ramion ze sztangielkami BICEPS

WTO
Zestaw B klatka piersiowa- barki- triceps- plecy -nogi- biceps
1.wyciskanie sztangi na płasko KLATA
2.millitary Press BARKI
3.wyciskanie sztangi waski uchwyt TRICPES
4. PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU PLECY
5.przysiady ze sztangą NOGI
6.uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku BICEPS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
georgu ale hst aby byl wykorzystany optymalnie to powinno sie nim cwiczyc co 36 godzin wiec mozna cwiczyc dzien po dniu np poniedzialek wtorek i czwartek. sporo osob cwiczy nim co drugi dzien wiec wypada ze w jednym tygodniu 4 treningi a w kolejnym 3 i tak w kolko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
chcesz zestaw A robic w poniedzialek a B we wtorek - dobrze zrozumialem???
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
wyjasnij to o co pyta kolega wyrzej no i przy okazji uzupelnij ankiete.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5627
chyba tak do autora trening A robisz np.w poniedziałek a trening B we srode, nastepnie A w piatek A-B-A,B-A-B. cwiczenia wydaja mi sie dobre
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
A ty misiek999 co wrozka, ze wiesz dla kogo ten plan ma byc i jaki ma byc jego cel?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 655
pon a wto b czw a pt b
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
troche nierozumiem. niedawno w tym samym dzile chciales mieszac treening niemieckich ciezarowcow z hst a teraz juz chcesz robic zwykle fbw - zdecyduj sie. napisalem tobie w tamtym temacie ze jesli musisz to mozesz hst robic w pon i wt ale hst ma pewne zasady! i dlatego mozna tak robic a wg mnie w zwyklym hst tonie przejdzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 655
no dlatego zdecydowalem sie na fbw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
dlaczego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 655
bo fbw mozna 4 razy w tygodniu robic a o hst niema nic takiego wiec nieryzykuje :d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 595
no wlasnie na odwrot. fbw mozna robic co 2 dzien a wg mnie poniedzialek wtorek czwartek i paitek odpada. a w hst mozesz robic trening dzien po dniu w ostatecznosci. czytaj co napisalem w twoim poprzednim temacie a co w tym.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW dla mnie - początek

Następny temat

kolejny split do oceny MASA!!

electro
Polecane artykuły