mała E
zawsze mozesz zastosowac koncepcje,ktora opisalem linku nr 3 na gorze,czyli przeplatac cwiczenia na dolne rejony ciala z tymi na gorne-to przyspieszy spalanie tkanki tluszczowej.
zdajesz sobie sprawe,ze mozesz wykonac 100 serii na brzuch,a fat i tak tam zostanie?
...a co do nog.
chyba nie ma lepszego cwiczenia na zmniejszenie obwodow w udzie,jak zwykle bieganie-wystarczy spojrzec na lekkoatletki(te z dlugich dystansow,oczywiscie)
rownie dobrze,mozesz w planie,ktory podalas powyzej,w kazdy dzien treningowy zastosowac inne cwiczenie na nogi.
pozdrawiam.
zawsze mozesz zastosowac koncepcje,ktora opisalem linku nr 3 na gorze,czyli przeplatac cwiczenia na dolne rejony ciala z tymi na gorne-to przyspieszy spalanie tkanki tluszczowej.
zdajesz sobie sprawe,ze mozesz wykonac 100 serii na brzuch,a fat i tak tam zostanie?
...a co do nog.
chyba nie ma lepszego cwiczenia na zmniejszenie obwodow w udzie,jak zwykle bieganie-wystarczy spojrzec na lekkoatletki(te z dlugich dystansow,oczywiscie)
rownie dobrze,mozesz w planie,ktory podalas powyzej,w kazdy dzien treningowy zastosowac inne cwiczenie na nogi.
pozdrawiam.
"live and die in the squat rack"
ale zmieniłam to na unoszenie bokiem. A co do przysiadów to masz racje ze robie teraz samym gryfem ale i tak juz ro bie o dwa powyórzenia wiecej bo zaczełam od 8 ale mam nadzieje ze nastepnym razem juz bede mogła zrobic te 12 a potem sobie dodam jakis mały cieżar na poczatek chyba bedzie to 2,5kg