Bo u mnie na siłowni nikt sie nie śmieje z tego że trenuje,jedni tego wogule nie komentują,inni to pochwalają,ale nikt sie z tego nie nabija!!!!!!
"Live to fight,fight to live"
...:::BORN TO FIGHT:::...
Ilość wyświetleń tematu: 3457
...:::BORN TO FIGHT:::...
netfan
" Kto pokonuje innych, jest silny. Ten kto pokonuje siebie, jest potęzniejszy"
www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM
) tzn. nie kopłem go tylko pchnołęm nogą i dźwignie na nadgarstek im pokazałem uke kwiczał jak prosiak
a nadgarstek maiłtakiiiiii wielki i był takiiii silny
.
.
human at sight,monster at heart
-----------------------------
PROSTO
-----------------------------
teraz wieje grozą jak wchodze do siłowni
ale bynajmniej mam spokuj
to najważniejsze
human at sight,monster at heart
"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"
"Like thunder from the sky - sworn to fight
and die
We're warriors, warriors of the world
"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły