Witam. Ćwicze regularnie na siłowni od 5 miesięcy, 3 razy w tygodniu. Pierwsze dwa miesięce cwiczylem rozpiske ogólnorozwojową(o ile można ja taka nazwać). Od 3 miesiecy mam konkretna rozpiske(na mase) na poszczegolne miesnie, jednak chciałbym żeby wkoncu było widac efekty
Kumpel wspominał mi o treningu- superseria. Chciałbym dowiedzieć się coś wiecej o tym. Zamierzam brac Trec NitroProGen podobno najlepsze białko(zawiera glutamine). Co dokupic jescze do tego i ile brac na poczatek? I czy potrzebna jest do tego dieta? Trenuje koszykówke...i nie chciałbym zeby spadła mi kondycja. Z góry dzięki
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 85
Wzrost: 190
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Zawodowo Koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Domowej roboty siłownia, full sprzęt
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: dotychczas nic
Kumpel wspominał mi o treningu- superseria. Chciałbym dowiedzieć się coś wiecej o tym. Zamierzam brac Trec NitroProGen podobno najlepsze białko(zawiera glutamine). Co dokupic jescze do tego i ile brac na poczatek? I czy potrzebna jest do tego dieta? Trenuje koszykówke...i nie chciałbym zeby spadła mi kondycja. Z góry dzięki
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 85
Wzrost: 190
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Zawodowo Koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Domowej roboty siłownia, full sprzęt
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: dotychczas nic
Krzysztof Piekarz