SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening boksu w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
Witam jesli chodzi o ten boks to znalazlem cos takiego:

http://www.polskiboks.pl/

tam wejdz w zakladke trening i masz wszystko opisane

Nie musisz byc wielk, aby zwycieżac!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48553
Tam masz opisany trening siłowy w boksie i urazy, a boksu sie sam nie nauczysz, wiec lepiej sie zapisz, bo sam moze "wyrobic" sobie złe nawyki, ktore potem ciezko jest skorygowac.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8990
j/w bedzie dla ciebie lepiej jak sie zapiszesz do jakeigos klubu bo sam w domu nie wylapiesz bledow jakie popelniasz i wyrobisz zle nawyki.Wbrew pozoro boks nie jest taki prosty jak mogl by sie wydawac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16509
A co ma siedziec w domu i nic nie robić?? Niech buduje podstawy swojej kondycji, prezyji, szybkosci i reflesku... Tu nie potrzebna jest technika... A złe nawyki da się zlokwidować z trenerem kiedy pojdziesz na studia czy cos... Lepiej żeby coś robił, a nie siedział... Z siedzenia nic nie bedzie miał...

Najlepiej jakbyś się zapisał na jakieś teakwondo jak masz w miescie, tam tez masz podstawy z boksu

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 825 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4750
No właśnie lepsze to niż nic Ale jak juz pisali wyżej nie ćwicz sam techniki bo to na złe może wyjść...! Nie ma chyba juz nic do dodania ;) Ogólnorozwojówke rób [bieganie, cwiczenia siłowe jakies na dynamike, skakanka, etc]

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16509
No o to chodzi... Tak trzymaj i przykładaj się do treningów i bedzie dobrze

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram Sicario_LP i boksera.Ćwicz to co mozesz jak pójdziesz gdzies na trening będziesz mial lepszy start, potem wszytskie wycwiczone arugumenty poprzesz techniką i będzie dobrze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie polecacie buty?

Następny temat

Heavyweight

electro
Polecane artykuły