Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
48553
Tam masz opisany trening siłowy w boksie i urazy, a boksu sie sam nie nauczysz, wiec lepiej sie zapisz, bo sam moze "wyrobic" sobie złe nawyki, ktore potem ciezko jest skorygowac.
Szacuny
5
Napisanych postów
204
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
8990
j/w bedzie dla ciebie lepiej jak sie zapiszesz do jakeigos klubu bo sam w domu nie wylapiesz bledow jakie popelniasz i wyrobisz zle nawyki.Wbrew pozoro boks nie jest taki prosty jak mogl by sie wydawac
Szacuny
19
Napisanych postów
4645
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
16509
A co ma siedziec w domu i nic nie robić?? Niech buduje podstawy swojej kondycji, prezyji, szybkosci i reflesku... Tu nie potrzebna jest technika... A złe nawyki da się zlokwidować z trenerem kiedy pojdziesz na studia czy cos... Lepiej żeby coś robił, a nie siedział... Z siedzenia nic nie bedzie miał...
Najlepiej jakbyś się zapisał na jakieś teakwondo jak masz w miescie, tam tez masz podstawy z boksu
Szacuny
3
Napisanych postów
582
Wiek
825 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4750
No właśnie lepsze to niż nic Ale jak juz pisali wyżej nie ćwicz sam techniki bo to na złe może wyjść...! Nie ma chyba juz nic do dodania ;) Ogólnorozwojówke rób [bieganie, cwiczenia siłowe jakies na dynamike, skakanka, etc]
"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"
"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Popieram Sicario_LP i boksera.Ćwicz to co mozesz jak pójdziesz gdzies na trening będziesz mial lepszy start, potem wszytskie wycwiczone arugumenty poprzesz techniką i będzie dobrze