SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Heavyweight

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Zakładam ten temat aby,porozmawiać o tej najbardziej prestiżowej kategorii wagowej w boksie zawodowym.Obecnymi mistrzami w tej kategori są :

WBC-Samuel Peter(tymczasowy)
WBA-Rusłan Czagajew
IBF-Władymir Kliczko
WBO-Sułtan Ibragimow

Bezapelacyjnie najlepszym z nich jest Kliczko.Bokser świetnie wyszkolony technicznie,z niezłą pracą nóg.Jedyną jego wadą jest "szklana szczęka" potrafi paść się po jednym ciosie.Według mojej opini zaraz po nim jest Samuel Peter.Zero techniki,lecz siła ciosu taka ,że boli nawet po przyjęciu na garde.Ma potencjał na zostanie wielkim championem.Następy jest Rusłan Czagajew.Silny,dynamiczny,lecz z słabymi warunkami fizycznymi jak na HW (185 cm).Ogólnie bardzo solidny bokser.Ostatni jest Sułtan Ibragimow.Szczerze nie wiem czemu ale mnie ten bokser nie przekonuje.Niczym się niewyróżnia.Zwykły średniak.Właśnie jego miejsce powienien zająć Andzrzej Gołota.

Jeśli chodzi o bokserów miej znanych a z dużym potencjałem to znam tylko jednego.Jest nim Alexander Povetkin.Świetny amator,mistzr Świata i chyba także olimpijski.Jego obecny bilans to 13-0 11 KO.Ma 26 lat,188 cm,i jego waga wacha się koło 100 kg czyli jest lekki jak na wage ciężką.Szybki,nieżle rusza się na nogach,nie tańczy ale też nie człapcze.Możliwe,że niedługo zrobi się o nim głośno. A tu kawałek jego walki z Chrisem Byrdem.



How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Zrozumcie, że nie można mieć wszystkiego. Jak ktoś ma budowę i siłę taką jak Peter, to nie będzie raczej szybki, zwrotny, bo to raczej niemożliwe. Każdy z aktualnych mistrzów ma swoje atuty. Atutem Kliczki jest wzrost i zasięg, atutem Petera ogromna siła, a pozostali dwaj mistrzowie są szybcy i dobrze wyszkoleni technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2525
szkoda , że O.Solis nie przejdzie na zawodostwo bo myśle ze by rządził pare lat no ale cóż takie życie, co do +91 to ewidentnie brak wielkich mistrzów jakaś szara jest ta waga - przecież Kliczki nie nazwiemy jakimś super bokserem czy Czagajewa bo to śmiechu warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Czagajew jest lepszym bokserem niz wam sie wydaje ,ma przed soba jeszcze pare lat nie zdziwi mnie jesli on albo Peter zdominuja tą kategorie

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Zgadzam się w wami heavyweight to już nie to samo co kiedyś.Najlepsza była wtedy gdy,walczył Mike Tyson,Lennox Lewis,czy nasz Andrzej Gołota w szczycie formy.Mam nadzieje,że niedługo pojawi się wielki talent ,który nagle zdominuje wagę ciężką.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Juz niedlugo... zostalo mi jeszcze 20 kilo do przytycia

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
cos mi sie zdaje ze Samuel Peter z tymi cepami ala mloty pneumatyczne posklada wszystkich imho kliczke po strzale od petera wynosiliby na noszach no chyba ze jakims cudem udaloby mu sie trzymac tego troglodyte na dystans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
_Cyran_ masz dużo racji w tym co powiedziałeś.Gdyby Peter poprawił szybkość,był by nie do pobicia z tą swoją betonową szczęką i ogromną siłą.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Peter musi poprawc technike i szybkosc,przypomina mi troche tima whiterspoona

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
A co sądzicie o tym Povetkinie ??

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
widziałem go w walce z birdem ,ma możliwosci ale chris to nie ten sam bokser co kiedys. 2008-01-26 bedzie walczył z Eddie Chambers zobaczymy co pokaze bo to tez niezły młody bokser

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Dawidek uważasz Chambersa za niezłego boksera ?? Podoba ci się jak młody szczawik leje kelnerów xD ?? Jak dla mnie to ten chłopak gdyby coś potrafił to już by walczył o tytuł...ten 25 latek ma już 30 walk stoczonych i wszystkie wygrane tylko niestety wśród jego rywali nie ma nikogo kto by znalazł się chociaż w pierwszej 20 liczących się organizacji.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening boksu w domu

Następny temat

sklepy

WHEY premium