SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie polecacie buty?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
Witam trenuję kickboxing i jak do tej pory ćwiczyłem w nędznych halówkach, lecz mam już ich dość. Jakie byście polecili buty do kickboxingu, aby były też dobre do kopania i biegania. Najlepiej z miękką podeszfą, bo halówki miały dosyć twarde i "pęcherze" byly na porządku dziennym. Myśle że 220zł to maks jeżeli chodzi o limit cenowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie masz na co kasy wydawacu nas wiekszosc cwiczy na boso, a pozatym utwardzisz sobie skore na stopach i na sparingach nie beda robic ci sie pecherze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
Treningi z trenerem mam na sali gimnastycznej, ale poza tym ćwicze u siebie w garażu a zimą jest tam zimniej niż na dworze, a podłoga to goły beton więc czarno to widzę. Poza tym nie lubię ćwiczyć na boso, bardziej komfortowo czuję się ćwicząc w butach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Idź do sklepu i kup.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2525
nędznych halówkach powiadasz - znam typa co sobie grube skarpety wwarstwą gumy na kicku podszył i stwierdził ,że to najlepsze obuwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
Dobra starczy tego paplania. Jeżeli ktoś się zna na butach sporotwych to niech napisze jakie by polecił chodzi głównie o to aby były wygodne i dobre do kopania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
SHOXy

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Ja kiedys mialem Adidas'a Goodyeary do chodzenia nacodzien i musze przyznac ze sie kilka razy sprawdzily w innych okolicznosciach niz samo chodzenie

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
hahah kickboxing w butach ?! nie ma butow do kickboxingu, bo waczy sie na boso. jak wy sie tam kopiecie?! np zachaczajace po obrocie podeszwą po ryju ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
'bo waczy sie na boso' - a mnie się wydawało , że w ochraniaczach

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
chodzisz na stopie? czy na ochraniaczu? :P

Zmieniony przez - newhejter w dniu 2008-01-25 18:45:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intensywny trening zapaśniczy -wideo

Następny temat

Trening boksu w domu

WHEY premium