Szacuny
57
Napisanych postów
2417
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
25081
z tego co widac , to chyba naderwanie slap , czesciowe oderwanie przuyczepu bicepsa co sprawia jego skrócenie i wywalenie , pewnie endoskopia bedzie ;/
Szacuny
4
Napisanych postów
221
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
3721
Niepotrzebnie robił tą przerwę w startach, zeby myslec o olympii trzeba przede wszystkim startowac i sie pokazywac, troszke juz za pozno, teraz juz praktycznie nie ma szans
Szacuny
57
Napisanych postów
2417
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
25081
panowie , spokojnie , to nie jest zerwanie a naderwanie i to sciegna głowy długiej wiec nie calkowite , jezeli trafi na dobrych lekarzy to 2-3 miechy po zabiegu becie jak nowy ;]
Szacuny
5
Napisanych postów
751
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
30473
Chyba chodzi ci o artroskopię :) Mniejsza o to co gada Lee. Ścięgno głowy długiej jest wyraźnie oderwane w miejscu przyczepu. Nie słyszałem nawet żeby to operowali. Zwłaszcza, że kontuzja już zaleczona bez udziału chirurga, czyli po ptakach.