SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lee Priest - Wielka Galeria

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 517675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
bez tych dziar lepiej wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Myślę iż to kwestia gustu raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388455
mysle iz to tylko jego wola i sam dla siebie wyglada pewnie super, a jak sam mowi - zdanie herterow ma gleboko w rowie, jak dziary przeszkadzaja i zanizaja punkty w zawodach to tez ma to w tym samym miejscu, bo tak naprawde cale zycie nie cierpial startowac i robil to tylko dla fanow i kasy.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-12-08 20:13:18
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
uwielbiałem jego rubrykę w 'MD' jak cisnął hejterom nie przebierając w słowach to i tak dobrze, że tyle lat ćwiczy - matka zaszczepiła u niego ten sport jako dziecko tak naprawdę miał rzeźbę lepszą niż nie jeden dzisiejszy zawodnik


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-12-08 23:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 184 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Legenda... takiego już nie bedzie :)

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 612 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29483
niby mniej cwiczy, mniejsza motywacja,pewnie mneijsze dawki a dalej sie wokol zyciowki(jezeli chodzi o mase a nie o forme) kreci skubany.


Zmieniony przez - Mahoney99 w dniu 2016-12-09 23:26:53

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388455
kiedy go ostatnio widziales? ja go widzialem jakos w lipcu i wygladal jak gruby alkoholik, podobno byl na jakims odwyku przed seminarium( z tego co mi wiadomo , poszedl przez narkotyki) siedzial na krzeselku 3 metry przedemna, ryj ciagle czerwony i opuchniety, brzuch to przy koncowce kolan mu lezal, co chwila lapal powietrze i ciezko dyszal nie wykonujac zandego wysilku fizycznego ,tylko siedzial i gadal, nie dobrze z nim sie wtedy dzialo, a ta masa ktora mial to nie byl miesien i woda, tylko tluszcz.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-12-10 00:10:20

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
Lord ,matko aż tak źle z nim było ? ciekawe jak teraz sie prezentuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388455
moze z ta koncowka kolan to przesadzilem, nie byl gruby jak 100% tluscioch ale byl dosyc tlusty, barddziej niz kiedys na tym foto z kfc z lodowki, szedlem tam zobaczyc legende a zobaczylem wlasnie takiego malego grubaska, ktory wiedzy przekazal nic i tylko najezdzal na ifbb i prosow co zdanie conajmniej 1 f*** w srodku

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates - aktualna forma

Następny temat

Gustavo Badell - Duza galeria

WHEY premium