SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galeria PP Strong Man Wrocław i Zakopane

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
Zapraszam serdecznie do galeri zdjęć z pucharu polski Wrocław i Zakopane na mojej strOnie www.irekkuras.com

Wrocław tO arena jednego dominatora Mariusza Pudzianowskiego.Niestety bardzO przykra kOntuzja nie pozwoliła mi na dOkonczenie zawodów,a zarazem przekreśliła mi cały sezon(zerwane wiązadłO poboczne,peknięta łąkotka i prawdopodobnie wiązadłO krzyzowe przednie)czekam jeszcze na badania rezonansem magnetycznym.

Zakopane tO również dominacja jednegO zawodnika Sławka TOczka.Niestety debiutanci nie pOkazali sie z dobrej strOny,stres,brak obycia.TOczek nie miał rywala,Grzegorz Peksa imponował fryzurą,a Arek Makurat spokojem i opanowaniem.

Ten rok jest bardzO wyjątkowy dla polskiego strong mana.Brakuje kilku czołowych zawodników.Wiec szansa staje przed młOdymi wilkami "Zieleniecki" i starymi wyjadaczami.POzdrawiam i zapraszam na swoja strOne..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ja z mojej strony zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
irek jestesmy z toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4100
STRONCZEK, PRZYKRA SPRAWA Z TA KONTUZJĄ . MOŻE CZLOWIEKA COS TRAFIĆ KIEDY ŁAPIE KONTUZJĘ NA POCZATKU SEZONU I PRZYPOMNI SOBIE ILE ZDROWIA KOSZTOWAŁO GO PRZYGOTOWANIE DO SEZONU - WSPÓLCZUJE I ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
BardzO dziekuje za słOwa otuchy.Faktycznie przez kilka pierwszych dni byłO mi bardzO ciężko,lecz teraz jestem optymistą i czekam jeszcze na badania rezonansem magnetycznym.Oby tylko nie krzyżowe przednie.Faktycznie ciężko przepracowałem kilka miesięcy fOrma zapowidała się bardzO dobrze.Poprawa w bojach 350kg w martwym ciagu.Waga imponujaca 150kg i teraz zabrakłO tylko wybiegania na sprzecie.Przy trzecim treningu na oponie po 6 miesciecznej przerwie robie 18sec na 6 przewrotów.No cóż tO jest sport są radosci i smutki.W tym roku poziom diametralnie wygląda inaczej.Brak Jarka Dymka,Jacka Dymka,Roberta Szczepanskiego,Sławka Orła,Tyberiusz Kowalczka i mnie..POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
Ja tak mam nadzieje, że jeszcze w tym roku pogonisz Pudziana.
Ja tak coś czułóem normalnie czułem że szlifowanie formy w zimę było na maxa.

Powodzenia mam nadzieje, że uda ci sie urozmaicić czołówke w Polsce!!
zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!

ps. czy ktos moze mi wyjasnic czemu ww. zawodnicy nie biora juz udzialu w zawodach STRONG MAN?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THE RAGE INZERA!!!!

Następny temat

zawody w Radlinie

WHEY premium