Witam serdecznie. Potrzebuję fachowej pomocy. Mam 29 lat, 167cm wzrostu i 60 kg wagi.Zrobiłam badanie tkanki tłuszczowej itp. i wyszło, że mam stracić około 5,8 kg tłuszczu i zyskać 5,8 kg mięśni. Jestem na diecie wysokobiałkowej ( 2g na kg ciała) , ćwiczę 5 razy w tygodniu przez 50 min na orbitreku, potem koło 20 min. biceps, triceps, uda. Oprócz tego 3 razy w tygodniu 1h ćwiczeń rehabilitacyjnych na kręgosłup ( takie tam rozciąganie, itp). Chciałabym się dowiedzieć, czy żeby schudnąć i jednocześnie ładnie wyrzeźbić mięśnie powinnam ćwiczyć tyle czasu aeroby na orbitreku? Przeczytałam właśnie dzisiaj, że aeroby "zjadają" mięśnie, a ja chcę je wyżeźbić? Nie mogę tego wszystkiego pojąć i nie wiem czy to co robię to nie jest jakieś błędne koło?
. Czy ktoś mógłby mi fachowo pomóc a'propos tej diety i kiedy te aeroby ( i czy wogóle): po tych ćwiczeniach, które wykonuję czy przed?? I ile czasu poświęcić na aeroby a ile na rzeźbę? Dziękuję serdecznie z góry za podpowiedzi
Płeć: Kobieta
Wiek: 29
Waga: 60
Wzrost: 167
Cel treningowy: strata tłuszczu, zyskanie mięśni
Staż treningowy na słowni: 2 tyg
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt na siłowni
Dieta: wysokoniałkowa
Przeciwskaznania medyczne: niezbyt duże obciążenia na kręgosłup
Zażywane suplementy: nie
. Czy ktoś mógłby mi fachowo pomóc a'propos tej diety i kiedy te aeroby ( i czy wogóle): po tych ćwiczeniach, które wykonuję czy przed?? I ile czasu poświęcić na aeroby a ile na rzeźbę? Dziękuję serdecznie z góry za podpowiedzi
Płeć: Kobieta
Wiek: 29
Waga: 60
Wzrost: 167
Cel treningowy: strata tłuszczu, zyskanie mięśni
Staż treningowy na słowni: 2 tyg
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt na siłowni
Dieta: wysokoniałkowa
Przeciwskaznania medyczne: niezbyt duże obciążenia na kręgosłup
Zażywane suplementy: nie
Krzysztof Piekarz