SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a redukcja POMOCY POMOCY !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 537

Formularz - Proszę o pomoc

kobieta

23

Waga

62

Wzrost

166

Cel treningowy

progres siłowy

Staż treningowy na siłowni

5

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full sprzęt na siłowni

Dieta

zdrowa zbilansowana dieta bogata w zdrowe tłuszcze białko oraz błonnik liczę kcal

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie

Zażywane suplementy

suplementuje izolat białka

Ostatnio przerabiany plan

split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 70 kgx4 martwy klasyk 95 kgx4 wyciskanie na ławce leżąc 35 kgx8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 132
Czy mój trening jest nieodpowiedni?. Od miesiąca pracuje bardziej nad dolną partią bo góra sporo podgoniła trenuje 4-5 razy w tyg gdzie zazwyczaj 2 razy w tyg to trening typowo na siłę w nim staram się progresować: max na przysiad to 70 kg x4, martwy ciąg klasyk 95 kg x4, żołnierskie 27.5 kg x3 skupiam się na ćwiczeniach z wolnym ciężarem w pozostałych dniach skupiam się na izolacji mięśni wykonuję więcej powtórzeń na serie ok. 12-15 zazwyczaj trenuje plecy z barkami, biceps z tricepsem, czwórki + pośladki, dwójki + pośladki 10 min rozgrzewki przed każdym treningiem. Czy jest to ok czy może powinnam zmienić? Mam problemy z wagą ciągle stoi czy żle trenuje??? wstawiam fotki z marca 2016 i aktualne

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 132
Dodam że jestem typowym samoukiem ćwiczę od 16 roku życia na siłowni na początku było to typowo cardio + lekkie ćwiczenia z biegiem czasu bardziej się w to wkręciłam i postanowiłam powiększać swoją wiedzę na temat treningów diety itp. choć nigdy nie miałam do czynienia z profesjonalistami sama się uczę na sobie także proszę o wyrozumiałość :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyboże treningu FBW na redukcje

Następny temat

Prośba o pomoc w ocenie FBW

FAME